آشنایی با انواع کفش ورزشی و انتخاب کفش مناسب ورزش

روز گذشته خبری مبنی بر دزدیده شدن کفش مجسمه پرویز تناولی در پارک شفق تهران منتشر شد که تصاویر منتشرشده از سوی شهروندان این خبر را تصدیق میکرد. با دیدن این عکس ها پیداست در پارک شفق یوسف آباد کفش برنزی که تکه ای از مجسمه پرویز تناولی است کنده و دزدیده شده است. در این زمان مانتوهای بلند سالهای دهه 80 به آرامی با از دست دادن دکمه در قسمت جلوی خود دیگر بسته نمی شوند.

اگر قد بلند هستید، اولین قانونی که باید رعایت کنید این است که مانتو شلوار همرنگ نپوشید. اگر مجبور هستید سر کار، مانتو و شلوار همرنگ اداری بر تن کنید، رنگ کفش را متفاوت انتخاب کنید. کفش و کتانی اسپرت دارای استایل، طراحی، شکل و سایزهای متنوع و مختلفی می باشند.

پس از آن نوبت اعمال سلیقه شخصی می رسد. یکی از بهترین و ایده آل ترین گزینه ها می تواند برای شما مدل مانتوهای کمردار تنگ است. برای افزایش اطمینان مشتریان، فروشگاه کروم تعویض کفش فروخته شده را تا یک هفته پس از خرید با ارائه فاکتور امکان پذیر کرده است تا بدون دغدغه به خرید خود بپردازید. پارچههای با رنگ روشن، دارای خطوط افقی و مورب و همچنین پارچههای طرح دارو گل دار تابستانی برای لاغر اندامها بسیار مناسب است. مهمترین خط قرمز برای خانمهای باردار و دارای شکم بزرگ، پوشیدن مانتوهای کمرکش دار یا کمربند دار است زیرا شکم را بیش از پیش نمایان میکنند.

همچنین مانتوهای که دارای جیب، پلیسه و چین در قسمت میانی بدن هستند، انتخاب نکنید زیرا توجهها را به شکم معطوف میسازد. اگر دارای رنگ پوست و چشم روشن هستید، بهتر است مانتوهایی به رنگهای آبی روشن، قهوهای، بژ و آبی سیر انتخاب کنید و از پوشیدن مانتوهای به رنگ قرمز، صورتی، نارنجی، زرد، ارغوانی و سفید خودداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید