آشنایی با مدل هایی از مانتو سه تیکه + عکس

کاپشن کار به لباس تک گفته میشود که در بسیاری از مشاغل مورد استفاده قرار میگیرد و از جنس هایی مانند: کتان، فلامنت، پلی استر و جین ساخته شده باشد. این لباس ها برای شرایط آب و هوایی مختلفی مورد استفاده قرار میگیرد. همگی ما این جمله را بارها شنیده ایم که پا قلب دوم انسان است، اما وقتی صحبت از محیط کاری می شود حفظ سلامت پاها بیش از پیش مورد توجه قرار می گیرد. به گفته وی، سه محور کلی همایش نیز شامل ابعاد تاریخی اجتماعی پوشش حیاورز، پوشاک سلامت محور و اقتصاد پوشاک است. جینهای اسلیم و تنگ با کاهش جریان خون در ناحیه ران و ساق پا زمینهساز حس گزگز و خارش در پا میشوند و در برخی موارد حتی میتوانند به ماهیچهها آسیب برسانند و سبب کوفتگی و خونمردگی شوند.

در عین حال لباسهای چسبان مانع از جریان خوب هوا روی پوست میشوند و میتوانند مسبب بروز عفونتهای باکتریایی شوند که تنها راه درمان آن استفاده از کرمهای کورتیزون، پمادهای ضدقارچ و آنتیبیوتیکهاست. همانطور که از اسم این مدل مانتو پیداست می توان از آن برای فعالیت در اداره استفاده کرد.

چگونه میتوان اندازه مانتو زنانه خود را اندازهگیری کرد؟ شما باورودبه سایت سونایکواز تمامی مدلهای ماتتو در سراسر ایران مطلع خواهیدشد وبدون زحمت ونیازی به خارج شدن ازخانه نخواهید داشت ومانتو مورد پسند خود رااز سونایکو خواهید یافت.آرامشی که از خرید از سونایکو خواهید داشت بیاد ماندنی خواهدبود. پاهایتان شما را به هرجایی که میخواهید بروید میبرند و بخشی حیاتی از بدن شما هستند، به همین دلیل مهم است که اطمینان حاصل کنید تمام پشتیبانی آنها برای عملکرد در بهترین حالت را دارند.

به همین دلیل هم طبیعی است که لباس ها خیلی سریع فرسوده و غیر قابل استفاده شوند، اما در صورتی که از لباس های کارکنان با کیفیت استفاده و حتی قیمت بالاتر استفاده کنید، خیلی نیاز به تعویض خواهد داشت. در دراز مدت دچار تغییر کیفیت نمی شود. هدف اصلی این فروشگاه اینترنتی (پادمیرا)، فروش لباس ارزان و با کیفیت عالی در گرگان و ارسال و فروش اینترنتی به سایر نقاط کشور می باشد. وی افزود: مردم حق دارند کارنامه مدو لباس کشور را دیده و خرید نمایند از این رو زمان۲۱ تیر ماه ۱۴۰۱ را که مصادف است با روز عفاف و حجاب برای آغاز جشنواره انتخاب کردیم.

در خاتمه این مراسم با حضور رئیس شورای فرهنگ عمومی کشور و همچنین دبیران یازدهمین جشنواره مد و لباس فجر از تندیس طلایی این دوره جشنواره رونمایی شد. در ادامه رئیس کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور در واکنش به سوال خبرنگاری مبنی براینکه چه فردی مصوبات کارگروه را تعیین می کند و قرار است آیا ما مانتو برای سایرکشورها صادر کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید