از سرقت کفش مجسمه تناولی تا درگذشت زهره فکور صبور

برای شیک پوشی در محیط کار نیاز نیست که لزوما از پارچه و مانتوهای گرانقیمت استفاده کنید و می توانید با رعایت کردن یک سری نکات به سادگی استایل کاری خود را شیک تر کنید. بنابراین افراد باید نسبت به شرایط محیط کار خویش آگاه بوده و خطرات شغل مربوطه را در انتخاب کفش ایمنی مناسب در نظر گیرند. افراد چاق مانتو بلند بپوشند یا کوتاه؟

خانم های میانسال بهتر است مانتوهایی متفاوت از مانتوی خانم های جوان بپوشند. پس بهتر است برای این که تعادلی نسبی بین بالا تنه و پایین تنه شان ایجاد شود لازم است مانتوهایی با رنگ روشن و طرح دار را با شلوارهای ساده و یک رنگ بپوشند. از آنجاییکه هر دو رنگ روشن و تیره میتواند با اینگونه رنگ پوست مغایرت داشته باشد، بنابراین از هر دو رنگ میتوان استفاده نمود. رویه : این محصول از دو نوع چرم طبیعی ( nubuck/smooth ) ساخته شده .ترکیب چرم های نبوک وصاف،ظاهری زیبا به کفش داده است.در ضمن تنفس پذیری چرم باعث به وجود آمدن محیط سالم داخل کفش می گردد.

این نوع پارچه دارای بافتی ترکیبی از پلی استر نخ است. این نوع پارچه مقاومت خیلی زیادی در برابر ساییده شدن یا کشیدگی دارد. همچنین اگر مانتویی با جنس پلی استر خریداری کنید به علت مقاومت بالای پارچه آن با خیال راحت می توانید آن را اتو کنید. دومین نکته هنگام خرید کفش اسپرت، جنس کفش است. یکی از مهمترین موضوعاتی که هنگام خرید اینترنتی کفش باید در نظر بگیرید، اندازه مناسب پاها است.

یکی دیگر از انواع کفش مردانه، مدل دربی است که طراحی آن نزدیک به کفش آکسفورد در نظر گرفته شده است. یکی از نکات بسیار مهم در انتخاب یک مانتوی مناسب توجه به سن و سال است. پارچه تریکو یک پارچه فانتزی است ، این پارچه دارای طرح ساده یا طرح دار و با نقش های متنوع است.

این مدل کفش دارای عناوینی مختلفی همچون کفش عرشه ای، کفش قایقی و داک ساید است. پس مناسب تر است که مانتوهایی که دارای تزئینات زیادی در بالاتنه هستند را انتخاب کنید. گزینش یک مانتوی مناسب و متناسب با زمان و مکان مورد استفاده آن نیاز به داشتن اطلاعاتی در این باره خواهد داشت. اگر شیک بودن برایتان مهم است، روی خرید یک جفت کفش مردانه مرغوب وسواس بهخرج دهید. این واژه به طور رسمی در سال ۱۹۱۷ توسط یک آژانس تبلیغاتی برای کفشهایی که کمی لژدار بودند و باعث میشدند صاحب کفش بتواند “یواشکی” راه برود، به کار برده شدند.

دیدگاهتان را بنویسید