از سرقت کفش مجسمه تناولی تا درگذشت زهره فکور صبور

قرمز رنگ عشق و قدرت است و به گفته متخصصین مد اگر می خواهید روی کسی تاثیر بگذارید این رنگ را انتخاب کنید. در فصل تابستان از ترکیب رنگ طوسی و صورتی ملایم، سبز تیره و زرد روشن، بنفش و سفید و آبی کاربنی و زرد استفاده کنید.از طرح گل ها و میوه ها نیز می توانید برای مانتو تابستانه استفاده کنید.

به همین دلیل لباس های فرم معمولا به رنگ آبی هستند. این سبک از روپوش های مجلسی، در رنگ های مختلف تیره و یا شاد وجود دارند. تمام طیفهای قرمز توجه دیگران را به شخصی که این رنگ را پوشیده جلب می کند. اما امروزه رنگ بنفش بیانگر خلاقیت، بصیرت و عشق به هنر است.

اگر دیابتی هستید باید با آگاهی از بیماری و شرایط آن انتخاب صحیح داشته باشید اما ممکن است انتخاب های شما به دلیل این بیماری محدود باشد. در قرن 18 میلادی بود که رقصنده های بالرین تصمیم گرفتند با پوشیدن این کفش ها هنگام رقص در حال پرواز به نظر برسند. چون خیلی اهل معاشرت نیستم ولی این به معنی منزوی بودن و معاشرتی نبودن من نیست و اهل برقراری ارتباط با آدم ها هستم. این سبک از کفش با استایل های کژوال، شلوارهای کوتاه و اسپرت قابل ست کردن است. 5. برای لباس های پولک دار رنگی، کفش هایی با رنگ روشن تر بپوشید.

اگر کفش ورنی دوست ندارید می توانید برای محافل رسمی کفش چرم مشکی مات که کاملاً با واکس براق شده بپوشید. به گفته روانشناسان مردها جذب زنی میشوند که لباس قرمز پوشیده باشد. همچنین آزادی عمل را از کودک گرفته و به او اجازه لذت بردن از بازی را نمیدهد. رنگ سفید انسان های قابل اعتمادی که آزادی طلب و خوش بین هستند را جلب می کند.

برای اینکه از کیفیت دوخت لباس اطمینان حاصل کنید یکی از درزهای جانبی آن را بکشید، اگر بین درزها فاصله ایجاد شد توصیه ما به شما خریدار گرامی این است که از خرید لباس مورد نظر صرفنظر کنید. کسانی که صورتی دوست دارند رمانتیک و خوش بین هستند و مهربانی و ارامش را تحسین می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید