این افراد بهتر است مانتوهای چروک نیز نپوشند

جینهای اسلیم و تنگ با کاهش جریان خون در ناحیه ران و ساق پا زمینهساز حس گزگز و خارش در پا میشوند و در برخی موارد حتی میتوانند به ماهیچهها آسیب برسانند و سبب کوفتگی و خونمردگی شوند. البته مشکل جینهای تنگ تنها در کاهش جریان خون و کوفتگی ماهیچهها خلاصه نمیشود. البته باید بگوییم که طرح ها و رنگ های مختلف در قیمت های متفاوت هستند و هرکس نسبت به بودجه خود خرید میکند. البته برای خانمهایی که کمی چاق هستند، بهتر است مانتو قدری بلندتر و به شکل راسته باشد. به عنوان اولین گام باید بدانید که پوشیدن مانتویی که راه راه افقی دارد اصلا کار درستی نیست زیرا این طرح شما را چاق تر نشان می دهد.

اگر شلوار اسلیم دارید، جز در موارد خاص از آن استفاده نکنید و بعد از هر بار پوشیدن آن را بشویید. سعی کنید تنها در جلسات ورزش لگ بپوشید و بعد از هر 2 بار استفاده آن را بشویید. راه های دسترسی به میدان تجریش بسیار است این یکی دیگر از نکات مثبت این مرکز خرید است. به گفته امامی، تمام سیاست گذاری ها با حضور هشت عضو در کارگروه انجام می شود، باید همه مصوبات کارگروه امضای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را داشته باشد اما چیزی ندیدیم. در خاتمه این مراسم با حضور رئیس شورای فرهنگ عمومی کشور و همچنین دبیران یازدهمین جشنواره مد و لباس فجر از تندیس طلایی این دوره جشنواره رونمایی شد.

برای فصل های گرم سال، استفاده از مانتوهایی با جنس نخی و نازک ایده آل خواهد بود. یکی از مدل های مانتویی که در عید امسال بسیار مورد توجه بانوان قرار گرفت، مدل مانتوی دو تکه بود. برای پیشگیری در این شرایط نیز میتوانید از تکنیک لاک استفاده کنید یا زیر بندهای فلزی پارچهای قرار دهید تا در تماس مستقیم با پوست نباشد.

اشرافزادگان و نجبا نیز در حال رقابت با یکدیگر بر سر شیکبودن و پیچیدگی کفشهایشان بودند. در عین حال لباسهای چسبان مانع از جریان خوب هوا روی پوست میشوند و میتوانند مسبب بروز عفونتهای باکتریایی شوند که تنها راه درمان آن استفاده از کرمهای کورتیزون، پمادهای ضدقارچ و آنتیبیوتیکهاست. در عین حال این نوع دمپاییها یا حتی صندلها سبب درد در پاشنه پا، بدشکلی شست پا و بروز درد در ساق پاها میشوند.

دیدگاهتان را بنویسید