این افراد بهتر است مانتوهای چروک نیز نپوشند

لباس در این شرایط به خوبی حفظ می شود. بهتر است برای این دسته از مجالس از پارچه های نازک و سبکی همچون حریر استفاده کنید که بر روی اندامتان به خوبی میخوابند. با ورود به فصل سرما پارچههای نازک تابستانی و خنک جای خود را به پارچههای ضخیم و پشمی و کرکی میدهند.

فردی که دچار اضافه وزن است با پوشیدن لباس گشاد تنها باعث می شود که دیگران فکر کنند این فرد، چاق تر از گذشته شده است. انتخاب رنگ لباس نیز بر روی چگ.نه نشان دادن هیکلتان تاثیر دارد. در انتخاب لباس خود به این نکته توجه کنید که لباس کاملا اندازه شما باشد.

همانطور که میدانید در بسیاری از شرکت ها و اداره ها برای هماهنگی بیشتر لباس کارمندان از یک لباس اداری و ست برای آقایان و خانم های آنجا استفاده میشود که این امر به لباس فرم معروف شده است. جایگاهی ویژه و همیشگی در صنعت مد و فشن به خصوص؛ برای آقایان دارد.

حالا این ماجرا چه ربطی به بحث ما دارد؟ برخی افراد چاق دارای این تصور غلط هستند که اگر لباس های اندامی و مناسب افراد لاغر را بر تن کنند، لاغرتر از آنچه هستند به نظر می آیند. افرادی که دارای اضافه وزن هستند باید از رنگ های تیره در پوشش خود استفاده کنند.

به گزارش خبرنگار ایمنا، غالبا افرادی که اضافه وزن دارند در انتخاب پوشش مناسب دارای باورهای غلطی هستند که اتفاقا هیکلشان را درشت تر نشان می دهد. جزئیات مدل: دارای کمر کشی پهن بدون بند تنظیم، دارای طرح ملودی و قلب، پایین شلوار کشبافت است، سبک و راحت. موزه کفش تبریز که اولین موزه کفش در ایران و هفتمین موزه کفش در جهان است، با تشکیل کمیتهای، با هدف جمعآوری و قدمتگذاری کفشهای قدیمی از اقصی نقاط ایران، روند رو به گسترش خود را آغاز کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید