این افراد بهتر است مانتوهای چروک نیز نپوشند

مدل دربی در مقایسه با آکسفورد غیر رسمی تر است، برعکس آکسفورد کفش های دربی بند باز دارند و این بدان معناست که هیچ درزی میان جلو وزبانه کفش وجود ندارد. شما میتوانید این مدل کفش مردانه را با شلو ارهای جین، کتان یا اسلش پوشیده شده و برای استایلهای نیمه رسمی و اسپرت استفاده کنید. امروزه علاوه بر چرم (طبیعی و مصنوعی) و انواع مختلف پارچه برای طراحی کفش مردانه، مواد اولیه دیگری نیز توسط شرکتهای سازنده کفش استفاده میشود. مدل مانتوها بر اساس فصل های سال، مدل ها، پارچه ها، کیفیت، بلندی یا کوتاه بودن و طراحی قسمت های مختلف مانند یقه یا آستین و یا دکمه ها انتخاب می شوند.

چکمه ها، در فصول سرد سال انواع مختلف بوت و نیم بوت ها از انتخاب های اجتناب ناپذیر در سبد خرید کالایی این فصول می باشند. هنگام خرید اینترنتی، میتوانید کل معامله را در خانه انجام دهید و محصول را درب خانه تحویل بگیرید. اولین نکتهای که باید هنگام خرید مانتو پاییزی دقت کنید، جنس مانتو پاییزی است.

تناژ های قرمز همیشه پر استقبال است و در پاییز علاقه بیشتر می شود. این خانم ها بهتر است از رنگ های آبی ملایم؛ آبی سیر،قهوه ای و بژ استفاده کنند و رنگ هایی مثل قرمز، زرد، نارنجی، سفید، ارغوانی، صورتی پرهیز کنند. بنابراین پس از تولید این کفش ها، تقریبا تمام کفشهای ورزشی با تکنولوژی همان اسنیکرزها ساخته شدند به عبارت ساده تر کف کفش ها از لاستیک ساخته می شد. رئیس اتحادیه کیف و کفش شهرستان اراک گفت: کیف و کفش در بازار سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از 50 درصد افزایش قیمت داشته است.

انتخاب مدل مانتو برای هر فصل یکی از علاقه های خانم ها است. دسته بندی متنوعی برای مانتو ها در نظر گرفته می شود که رایج ترین آن ها عبارتند از مانتو روزمره، اسپرت، رسمی، اداری، مجلسی، شنل و پانچو. شاید به خاطر بارش فراوان در این فصل، بهتر باشد، جنسی را انتخاب نمایید که سریع آب باران را به خود جذب نکند، زیرا در صورت جذب آب باران احساس سرما خواهید کرد و حتی شاید دچار سرماخوردگی شوید. از مانتوهای رنگ تیره و جذب خودداری کنید.

پیشنهاد میکنیم پالتو را حتما جیب دار انتخاب کنید تا همیشه مجبور نباشید برای کوتاهترین مسافتها هم دستکش به دست کنید. اگر مدل مانتوی طرح دار را برای فصل پاییز انتخاب کردید، بهتر است کیف و کفش و همچنین شلوار و شال خود را ساده و تک رنگ انتخاب کنید تا شلوغ دیده نشود. مانتو چین دار با یک شلوار راسته جین و کفش لوفر بسیار عالی میشود. اگر طول کفش بچه را به اندازه عرض یک انگشت بلندتر تهیه کنید جا برای رشد شش ماه پا خواهد داشت. مانتوهای خیلی کوتاه نیز پاها را بلندتر از آنچه هست نشان میدهد پس از پوشیدن چنین مدلهایی خودداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید