این افراد بهتر است مانتوهای چروک نیز نپوشند

خانمهای قد کوتاه نباید مانتوهای خیلی بلند انتخاب کنند زیرا موجب میشود که کوتاهتر دیده شوند ، مانتوهای که قد آنها تا روی زانو هست برای این خانمها مناسبتر است و قد آنها را بلندتر نشان میدهد. برای انتخاب یک لباس شب مناسب نیز باید به فاکتورهای مختلفی نیز توجه کرد تا انتخاب شما، یک انتخاب ایده ئال و مطلوب باشد.

لباسکار به پوشاکی گفته میشود که در زمان فعالیت های کاری پوشیده میشود، و میتواند در انواع لباس کار تبلیغاتی، لباسکار صنعتی، محافظتی و همچنین فرم های کارگری، کارمندی و اداری مورد استفاده قرار بگیرد. هر صنعت و کسب و کاری لباس کار مخصوص خود را دارد و همچنین لباس هر شخص در هر مجموعه بیانگر فعالیت و مسئولیت او در مجموعه است.

علاوه بر این ها باید رنگ پوست نیز در هنگام انتخاب لباس شب در نظر گرفته شود. انتخاب مدل مانتو به رنگ قهوه ای نیز ایده ای عالی خواهد بود. علاوه بر این مزایای سلامتی، کفشهای طبی همچنین میتوانند با ایجاد فضای مناسب برای حرکت پاها و هم راستا نگه داشتن آنها با بدن، به ترغیب جریان خون کمک کنند. طرح های طوری بر روی لباس و همچنین استفاده از جواهرات مناسب می تواند بسیار جلوۀ زیبایی داشته باشد و جذابیت را دوچندان کند.

کسانی که رنگ پوست گندمی دارند نیز بهتر است که از لباس های رنگ روشن استفاده کنند تا رنگ پوست متعادل تر دیده شود. افراد با پوست های تیره نیز بهتر است که لباس های روشن انتخاب کنند تا نتیجه نهایی جذاب و زیباتر شود. به کار بردن رنگ روشن در لباسهای تابستانی کمک میکند تا گرمای کمتری را جذب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید