به روزترین انواع مدل مانتو مجلسی 1401

این مدل یکی از پرفروش ترین مانتوهای جلوباز است که در انواع ساده و مجلسی و مدل های یقه دار و بدون یقه در بازار موجود می باشد. اما انتخاب کفش برای شیک تری شدن کفش لژدار یا پاشنه دار است. مانتو بلند تا مچ پا امسال طرفدارهای خودش را پیدا کمرده است و به یک استایل جذاب و پرطرفدار تبدیل شده.برای مانتو بلند بهتره جنس پارچه سبک باشه و احساس راحتی داشته باشه.

حالا فکر کن فردا روز تحویل سال جدید باشه و تو هنوز مانتو بهاری جدیدت را نخریده باشی! احتمالا حتی حس و حال تحویل سال هم برایت مزهی زیادی نخواهد داشت! طراحان امسال از گل یا پروانه های برجسته روی مانتوها استفاده میکنند که حس بهار را بهخوبی تداعی میکنند. این جنس مانتوها بسیار گرم هستند و فقط مناسب فصل زمستان هستند. تولیدی مانتو باید علاوه بر دقت روی تنوع مانتوها وتولید کردن مناسب هر فصل باید مانتوهایی که مناسب مکان های خاص برای شغل خاص مثل کادر اداری،پزشکی ،فرم مدارس،و.. ترکیب مانتو کتی چسبان با شلوار پارچهای قد90 یا دامن پارچهای چسبان، یک استایل بهاری جذاب برای مهمانیهای نوروزی میسازد.

مدل آن بسیار آزاد و گشاد یا کیمونو نباشد. بلکه در مانتوهای دخترانه تکه دوزی ، جیب های متعدد و یا طرح های سنتی وجوددارد که آن را از حالت سادگی خارج می کند. هرچند این مدل را بیشتر به خانمهای میانسال پیشنهاد میدهیم و جوانترها بهتر است از مدلهای جدیدتری که در ادامه معرفی میکنیم استفاده کنند. چندسالی میشود که طراحان مانتوی ایرانی، از حال و هوای فرهنگ ایرانی استفاده بیشتری در طراحی مانتو میکنند. در موارد رسمیتر کفش های چرم ورنی رنگ سیاه از زیبایی بیشتری برخوردار هستند. در ادامه این مقاله، مدل مانتوهای جدید مدل بهاری 98 را با هم بررسی میکنیم.

پس باید یه انتخاب درست و به جا داشته باشیم تا بتوانیم از مانتویی که اتفاقا ارزان هم به دست نمیآید، بیشترین استفاده را ببریم. یکی از مواردی که کارفرما در حین تهیه کفش ایمنی به آن توجه می کند ضمن کیفیت ارزان بودن آن می باشد. با وجود این، کفش مردانه چرم تبریز هنوز در بین کلاسیک پوشان و آقایانی که به راحتی و دوام کفششان اهمیت میدهند مشهور است و جزو بهترین جنس کفش مردانه ایرانی به شمار میآید. مانتو پوششی است که خانم ها، بیشتر روزشان را با آن میگذرانند و از این جهت خرید مانتو مناسب و راحت، حائز اهمیت است.

دیدگاهتان را بنویسید