جدیدترین مدل مانتو برای چهار فصل سال

فراموش نکنید لباس هایی دارید که استفاده نمی کنید؛ آن ها را اهدا کنید و یا دور بریزید تا کمد شما خالی شود. این روش در نگهداری لباس، باعث می شود تنفس کافی وجود نداشته باشد و لباس آسیب ببیند. قبل از نگهداری لباس، محل را تمیز کرده و مکانی را برای این کار در نظر بگیرید که در معرض گرما قرار نداشته باشد و یا در کنار لوله های آب گرم کن حمام و قسمت های گرم خانه نباشد.

اگر خانه شما طوری طراحی شده است که گرما به تمام نقاط خانه برسد و در فصل سرد سال قرار دارید، نباید لباسهای تابستانی خود را در کنار محل های گرمایشی خانه قرار دهید. همچنین مطمئن شوید که محل شما خشک است؛ زیرا همان طور که تا به حال به شما گفتهایم، رطوبت برای لباس بدترین چیز است. تمام لباس های تابستانی خود را از کمدها در بیاورید و آن ها را روی تخت خواب یا میز بزرگ قرار دهید. مدل و استایل مانتو اورسایز دخترانه؛ سایزی بسیار بزرگ تر از اندام فرد دارند. هر چند توجه به رطوبت در فضای شما بسیار مهم است و باید توجه کنید.

در صورتی که فضای ذخیره سازی مناسبی ندارید، از جعبه های پلاستیکی و یا مقوایی برای مدت زمان محدود استفاده کنید. توجه داشته باشید که فضای کافی برای گردش هوا وجود داشته باشد؛ زیرا این کار باعث می شود کپکها و قارچ ها به سراغ لباس شما نرود. اگر در حال نگهداری از لباس های خود هستید، به این نکته توجه داشته باشید که لباس را چطور بسته بندی می کنید.

این لباس مناسب کسانی است که میخواهند توجه همه را به پاهای خود معطوف کنند. بهترین مکان نگهداری لباس ها، چمدان های بدون استفاده است که کاملاً تمیز هستند. لباسی را که قصد دارید تا سال آینده ذخیره کنید، باید با دقت بررسی شود که تمیز و بدون لک باشد.

دیدگاهتان را بنویسید