جدیدترین مدل مانتو برای چهار فصل سال

لباسی انتخاب کنید که اندازه و سایز آن با اندازه و سایز بدنتان متناسب باشد. ساق بلند آن از پا هنگام رانندگی محافظت میکند. دکمه های سرآستین را حتما ببندید و اجازه دهید 1 تا 2 سانت از آن بیرون از کت قرار گیرد. اما اگر شما فردی لاغر اندام هستید، بهتر است در هنگام انتخاب لباس، آن لباسهایی را انتخاب نمایید که دارای طرحهای افقی هستند. اگر میخواهید جزئیات بدنتان پنهان شود، در هنگام انتخاب لباس، باید سراغ لباسهای گشاد بروید، چرا که لباسهای گشاد جزئیات بدن شما را خواهد پوشاند. اگر میخواهید متناسب با سبکی که برای پوشیدن لباس انتخاب کردهاید، همچون سبک اسپرت لباس انتخاب کنید، باید به نحوه دوخت لباس توجه نمایید.

با پوشیدن کفش بلند میتوانید پاهای خود را کشیده تر نشان دهید. بنابراین حتی اگر لباسی را انتخاب کردید که دارای ویژگیهای مورد علاقهتان بود و زمان پرو متوجه شدید اندازه بدنتان نیست از خرید آن صرفه نظر میکنید. برای تمیز کردن لکههای ژاکت از موادی که با محیط زیست سازگار هستند، همچون اسطوخودوس یا دارچین استفاده کنید. لئو برای تکمیل تیپ خود از کتانی این برند به ارزش 495 یورو استفاده کرده است. به گزارش فوتبالی، مسی یک پولیور و شلوار ست به رنگ قرمز با طرحی از پلنگ به تن کرده بود که تیپ متفاوت و عجیبش به شدت در شبکه های اجتماعی مورد توجه قرار گرفته بود.

۳- آبنبات چوبی شکل: افرادی که در این نوع از تیپ اندامی قرار دارند با چاق شدن، چربی ها در قسمت سینه و بالای شکم تجمع می یابند و در اکثر افراد، پاها تغییر زیادی نمی کنند. ۲- گلابی شکل: پوشیدن تاپ های تنگ و کوتاه به افرادی با تیپ اندامی گلابی پشنهاد نمی شود چرا که در این حالت افراد پایین تنه های درشت تری نسبت به بالا تنه دارند. مقاله نکاتی برای پوشیدن لباس مجلسی فون ­دار را بخوانید.

در حقیقت این لباس متعلق به آخرین کلکسیون “دولچه گابانا” است که یکی از برندهای محبوب ستاره پی اس جی است. بهتر است برای بالا تنه و یا پایین تنه از لباس های تنگ و چسبان استفاده نشود. لباسهای تنگ این قابلیت را دارند که جزئیات بدن را نمایان سازند. برعکس اگر میخواهید جزئیات بدنتان نمایان شود، در انتخاب لباس باید لباسهای تنگ را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید