جدیدترین مدل مانتو برای چهار فصل سال

لکههای به وجود آمده روی لباسها را اغلب میتوانید با مخلوطی از سرکه سفید، نمک و آب از میان بردارید. به مدت ۱۵ دقیقه صبر کنید و سپس آن را با استفاده از یک پارچه نرم بردارید. فقط در صورتی پای خود را بدون جوراب اندازه گیری کنید که، تصمیم داشته باشید کفش را بدون جوراب بپوشید.

بانک کفش با تکیه بر اصول مهندسی پزشکی و زیبایی در محصولات خود، راحتی و شیک پوشی را برای شما به ارمغان می آورد. به عنوان مثال، رنگی مانند نیلی اغلب اثر ناچیزی روی شلوارهای جین بر جای میگذارد. علاوه بر موارد واضحی مانند جدا کردن رنگهای روشن از رنگهای تیره، باید لباسها را بر اساس نوع پارچه و ویژگیهای الیاف آن دستهبندی کنید. اگر لباسهای خود را مرتبا میشویید، بهتر است که شویندههای سازگار با محیط زیست را حداقل یک بار امتحان کنید.

دانشگاه جزو مکان هایی است که سخت گیری های خاص خودش را دارد و نمی توان با هر پوششی که دلتان بخواهد در آن رفت و آمد کنید. در همان حال، سعی کنید که تا حد امکان از سفیدکننده برای لباسهای مختلف استفاده نکنید، چرا که این کار عمر مفید پارچه را تا حد زیادی کاهش میدهد.

با این حال، هیچ نیازی به بستن دکمه لباسها ندارید، چرا که فشار زیادی روی آنها وارد شده و احتمال کنده شدن وجود دارد. برای مثال، موارد زیادی وجود دارند که قطعات فلزی وارد موتور دستگاه شده و آن را خراب میکنند. هرگونه شیء اضافی در داخل جیبها میتواند آسیبهای زیادی به ماشین لباسشویی و لباسهای دیگر وارد کند.

دیدگاهتان را بنویسید