جدیدترین مدل مانتو برای چهار فصل سال

برای آشنایی بیشتر با کاربرد این لباس، کیفیت چاپ و نحوه­ی سفارش آن، همراه ما باشید. با لباسی که نام و شماره دلخواه ورزشکار روی آن حک شده باشد، انگیزه­ی او در اینکه تمرینات خود را سر وقت و به صورت جدی ادامه دهد، بیشتر می­شود. اما پوشیدن لباسی که نام و شماره دلخواه آن­­­ها رویش چاپ شده­باشد، تأثیر بیشتری هم در شدت تشویق، حمایت و جوش و خروش آن­ها میگذارد. هرگز مدل مانتو و شلوار یک رنگ نپوشید و سعی کنید مانتو و شلوار و حتی کفشتان در چند رنگ متفاوت اما در یک هارمونی انتخاب شود. این پارچهها در ذهن بسیاری از افراد تداعیکننده مدلهای قدیمیاست؛ اما بههرحال زیبایی خاص خودشان را دارند و بسیاری از بانوان مانتو دخترانه پترندار را میپسندند.

برای آن دسته از هوادارانی که خالصانه عاشق استقلال هستند، چه چیزی بهتر از آن است که لباس تیم محبوبشان را به گونه­ای بپوشند که روی آن اسم و شماره­­ی دلخواهشان چاپ شده­باشد. هواداران استقلال بسیار پر شور و هیجان­اند و بر روی تیم خود حساسیت زیادی دارند. ما طیف گسترده­ای از پیراهن­های استقلال را در فروشگاه خود موجود کرده­ایم و به شما کمک می­کنیم تا نام و شماره­ی دلخواهتان را هم روی آن­ها چاپ کنید.

لیگ ها و باشگاه های مهم از تمایل هواداران برای هم رنگ شدن با بازیکنان محبوب خود سود زیادی می­ برند. یکی از دغدغه های هواداران تیم های فوتبال خرید کالا، چه لباس و چه پرچم، از فروشگاه های رسمی برای تأمین بودجه­ی تیم محبوبشان است. لباس های فوتبال یکی از پرفروش ترین و پرطرفدارترین لوازم ورزشی و مد در جهان هستند. بزرگ­ترین مزیت این لباس­ برای شما این است که علاوه بر پوشیدنش در ورزشگاه، می­توانید آن­ را هنگام تمرینات ورزشی هم بپوشید. جالب است بدانید، فقط در مدت پنج سال، از 2007 تا 2012، رئال مادرید، چلسی، بارسلونا و بایرن مونیخ 30 میلیون پیراهن ورزشی فروختند.

حتی انتقال بازیکنان گران قیمت تا حدی از طریق فروش پیراهن فوتبال تأمین می­ شود. با این حال این ماجرا نکته مثبتی هم داشت: بخاطر این موضوع امروزه پیراهن های تیم استقلال به راحتی در دسترس عموم هستند و مانعی برای هواداران در خرید آن ها وجود ندارد. متأسفانه باشگاه تیم استقلال در بخش خرید و فروش لباس از چنین شانس خوبی برخوردار نیست.

دیدگاهتان را بنویسید