خانمی که اندام گلابی شکل دارند نباید این لباس ها را پوشیدن+ عکس

یاسینی درباره اهداف کلی یازدهمین جشنواره مد و لباس فجر اظهار کرد: رویکرد کلی جشنواره مد و لباس فجر ایران سرزمین تعامل در تمامی بخش های رقابتی با نماد شفافی در هنر ایرانی و اسلامی است. وی بیان کرد: در خدمت رسانی به مردم مکان، زمان و لباس نمی شناسیم و اینها نباید مانع کارها باشد این باید الگوی مدیریتی در کشور باشد. در خدمترسانی به مردم مکان، زمان و لباس نمی شناسیم و اینها نباید مانع کارها باشد این باید الگوی مدیریتی در کشور باشد.

در حین راه رفتن نباید پاشنه پایتان از کفش بیرون بیاید. در میان همه موادی که در سر تا سر دنیا از آن ها لباس تولید می شود، پنبه همیشه حرف اول را می زند. لباس ست با بازیکنان بیش از هر چیزی به عنوان یک نیرو عمل کرده و بازیکنان و هواداران را با یکدیگر متحد می­ کند. معروفی با تاکید برآنکه سپاه عباس انقلاب است، گفت: سپاه یک وظیفه ذاتی و یک رسالت دارد و در کنار وظیفه ذاتی خود در هر کجا نیاز باشد اقتضایی عمل می کند. به این دلیل که این کفش از زیره عایق استفاده کرده اند و اگر جریان برق در کف ساختمان یا محیط وجود دارد از ورود جریان برق به بدن فرد جلوگیری می کند و مانع برق گرفتگی فرد می شود.

اصلاً فکر نکنید که چون لباسی برای یک منطقهای خاص از ایران است، باید قیمت کمتری داشته باشد نه اصلاً این طور نیست. یکی از این لباسهای فاخر مربوط به استان سیستان و بلوچستان است. برای دوخت این مانتوها با اپل های بزرگ، بیشتر از پارچه های تیره رنگ و به سبک لباس های متحدالشکل کشورهای سوسیالیستی استفاده میشد.

در لباس های رسمی، اغلب همراه شلوار، کمربند استفاده نمی شود. رنگ، چیزی کاملا سلیقه ایست و ما اغلب اوقات به سلیقهٔ خودمان بسنده کرده و به رمز و راز رنگ ها بی توجهی می کنیم. خب حالا وقت اون رسیده که جدی باشیم و این کلمه هارو به خوبی و با تمرین یاد بگیریم.

لباس بلوچیدوزی و سوزن دوزی که زنان از بچگی تا کهنسالی آن را خوب بلد هستند، از هنر این خطه ایران است. لوازم تزئینی دو نوع هستن یه سری از اونها رو فقط با خودمون حمل میکنیم ولی یه سری رو مثل لباس میپوشیم. و انتخاب آن بسته به نوع سلیقه هر خانم و نوع پوشش ،متفاوت است.

دیدگاهتان را بنویسید