خرید آنلاین و لیست قیمت محصولات، ارسال سریع

2. برای یک لباس پولک دار طلایی، یک جفت کفش پاشنه طلایی یا کفش پاشنه باز باید در هر مهمانی شبانه عالی به نظر برسد. پارچه های مناسب برای این نوع، پارچه های ضخیم و ایست هستند که تن خور خوبی دارند و به خوبی روی بدن می نشینند. اگر شما قصد دارید از این مدل در فصل تابستان و بهار بپوشید بهتر است پارچه های نخی و حریر را انتخاب کنید.

این نوع نیز در انواع گوناگون طراحی و دوخته می شود که اگر شما قصد دارید کمتر گرما را حس کنید بهتر از نوع جلوباز آن استفاده نمایید. شما از طریق مزون آنلاین دریمیس می توانید انواع مدل مانتو را مشاهده کنید. مانتوهای کوتاه که جلوی آن ها بی دکمه است را می توانید با یک شومیز یا یک زیرسارافونی هم قد مانتو ست کرده و تیپ متفاوتی داشته باشید.

امسال هم موسسه پنتون مسئول معرفی رنگ سال برای طراحان مد و دکوراسیون است تا از آن در طراحی های خود استفاده کنند. از نوع بیشتر مناسب فصل گرم سال مانند تابستان است و آزادی عمل کافی را به شما می دهد. رنگ این مدل تیره مانند رنگ جین و گشادتر نیز می باشد. مدل های کوتاه بین دختران جوان همواره پر طرفدار بوده ابه طور کلی از مدل های کوتاه در مراسماتی مانند عروسی و مهمانی های خاص استفاده می کنند.

به طور کلی حریر دارای جنس لطیفی می باشد و از آن می توان در انواع مدل های اسپرت، مجلسی و ساده استفاده کرد. در حالت کلی استفاده از پارچه ابر و بادی برای دوخت مانتو موجب ایجاد استایل شیکی می شود که به راحتی می توان آن را با شلوار و شال ست کرد. شما برای این که استایل شیکی داشته باشید بهتر است از زیری آن را با رنگ و طرح مانتو هماهنگ کنید. اگر طرح مانتو شما ساده است از نوع سارافون و شومیز طرح دار استفاده کنید و اگر مانتوی شما طرح دار است از زیری ساده استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید