خرید انواع مانتو مجلسی، اسپرت، بلند و کتی با تخفیف

این سبک لباس مناسب کسانی است که میخواهند برآمدگی های بدن خود را در کانون توجه قرار دهند و برای تیپ بدنی ساعت شنی ایده آل است. اندازه مناسب داشته باشد و به صورت کامل اندازه بدن شما باشد. این لباس که زیرمجموعه لباس های پفی میباشد، مناسب مهمانی های رسمی است. طراحی بیرونی لباس برای متناسب با رنگ مشکل می باشد و مناسب اوقاتی است که قرار های شبانه دارید.

جنس سخت کفش روی این برآمدگی بوجود آمده فشار می آورد. به عنوان مثال جنس زیره کفش ایمن، مناسب برای محیط هایی با خطر رطوبت و سطوح لغزنده متفاوت از محیط هایی با خطر سوختگی می باشد. فکر کنید که یک شوالیه جنگجوی امروزی، چه چیزی زیر زره خود می پوشد.

با ست کردن این لباس با یک تیشرت ساده و یا یک زیرپیراهنی سفید جذاب تر و غیررسمی تر به نظر خواهید رسید. برای گرم نگهداشتن پاهایتان، میتوانید این لباس را با چکمه های بسیار بلند برتن کنید و یا آن را با یک کفش ورزشی (کتونی) ست کنید تا ظاهری جدید و غیررسمی داشته باشید.

پوشیدن لباس های پشمی باعث غیررسمی شدن تیپ شما میشود. لباس های پفی در گروه لباس های رسمی قرار میگیرند و انتهای لباس به زمین کشیده میشود از این رو برای رویداد های بسیار شیک و تجملاتی مناسب اند. قد این لباس معمولا تا روی زانو و یا بالای زانو میباشد و برای مراسم های رسمی و مهمانی های شبانه مناسب است.

شما میتوانید با انتخاب یک گردنبنداویز دار، استایل خود را کمی تغییر دهید و یا آن را به صورت یقه اسکی انتخاب کنید تا تیپ جذاب تری داشته باشید. خیلی طول کشید تا آنها تبدیل به مد جدی شوند اما وقتی مد شدند تبدیل به مدی مانگار شد. قیمت الیاف کتان معمولا نسبت به بقیه الیاف طبیعی مانند پنبه و کنف بیشتر است.

دیدگاهتان را بنویسید