خرید لباس استقلال جدید از فروشگاه دربی شاپ|تضمین قیمت و کیفیت

همه ما میدانیم که اولین گام در خرید یک لباس خوب، این است که به اندازه و سایز بدن خود توجه کنیم و لباس را متناسب با آن بخریم. ممکن است در ناحیه قوس پا کمی کفش گشاد باشد ولی عرض کفش باید کاملا اندازه باشد. برند لباس ورزشی شرافیت ست لباس ورزشی مردانه را در سایت خود برای فروش قرار داده است که لباس ها را با توحه به سلیقه ی شما به صورت ست با تخفیف به فروش می رساند .

با لباسی که نام و شماره دلخواه ورزشکار روی آن حک شده باشد، انگیزه­ی او در اینکه تمرینات خود را سر وقت و به صورت جدی ادامه دهد، بیشتر می­شود. لباسها قابلیت این را دارند که در صورت وجود عیب و ایراد در بدنتان آنها را بپوشانند و در صورت وجود زیبایی روی آن بیشتر تمرکز نمایند.

در زمان خرید کفش های مناسب محیط های پر خطر در نظر بگیرید که این کفش های قابلیت ضد آب بودن را دارند یا خیر. لباسهای تنگ این قابلیت را دارند که جزئیات بدن را نمایان سازند. اگر میخواهید جزئیات بدنتان پنهان شود، در هنگام انتخاب لباس، باید سراغ لباسهای گشاد بروید، چرا که لباسهای گشاد جزئیات بدن شما را خواهد پوشاند.

برعکس اگر میخواهید جزئیات بدنتان نمایان شود، در انتخاب لباس باید لباسهای تنگ را انتخاب کنید. لباسی انتخاب کنید که اندازه و سایز آن با اندازه و سایز بدنتان متناسب باشد. بنابراین حتی اگر لباسی را انتخاب کردید که دارای ویژگیهای مورد علاقهتان بود و زمان پرو متوجه شدید اندازه بدنتان نیست از خرید آن صرفه نظر میکنید.

بنابراین بهتر است اول سایز بدنتان را بدانید و سپس اقدام به خرید کنید. اما اگر شما فردی لاغر اندام هستید، بهتر است در هنگام انتخاب لباس، آن لباسهایی را انتخاب نمایید که دارای طرحهای افقی هستند. طرحهای افقی باعث میشوند شما عریضتر و چاقتر به نظر برسید. بزرگ یا کوچک بودن لباس شما، باعث می شود نامرتب و بهم ریخته به نظر برسید.

دیدگاهتان را بنویسید