خرید لباس استقلال جدید از فروشگاه دربی شاپ|تضمین قیمت و کیفیت

چادر در رنگهای روشن و شاد دوخته میشود و وقتی زنان کنار هم باشند، لباسهایشان مثل رنگینکمانی از رنگ بهنظر میرسد. اکنون زنان ترکمن پیراهن بلندی میپوشند که تا قوزک پا میرسد. روی آن چارقدهای معروفشان را سر میکنند که چهارگوش و ضخیم هستند. سوزندوزی روی لباسها به ارزش آنها اضافه میکند و ظاهرشان را چند برابر قشنگ میکند، مثل سوزندوزی پایین شلوار، یقه و سرآستین. تزیین شلوار بندری خیلی معروف است و کارهایی مثل گلابتوندوزی، دویی دستی، دویی چرخی و پولکدوزی روی آن انجام میشود.

بیشتر لباس زنان عشایر از پارچههای رنگی و شاد است و به شکلی از نقش و طرح طبیعت در لباسها بهره گرفته میشود. چارقد ترکمنی از ابریشم و پشم درست میشود و ریشه بلند پشمی دارد. شما میتوانید از دیگر مطالب آموزشی سایت دیدن کنید. همانطور که از اسم این لباس مشخص است این لباس کاملا جذب است و به بدن شما می چسبد و فرم اندام شما را کاملا نشان میدهد.

کلاه برای ترکمنها خیلی مهم است و از پوست گوسفند درست میشوند. آندر آرمر پیشرو در زمینه پوشاک ورزشی پرفشار است که به شما حمایت. همیشه خرید پیراهن و شورت تیم محبوب شما یکی از کارهایی است که ذهنتان را به خود مشغول میکند و به فکر مرکز خریدی هستید که بتوانید جنس اصلی این محصول را از آنجا خریداری کنید.

احتمالا کلاهی که در ذهن شما نقش میبندد، از نوعیست که پشم بلندی دارد، مشکیست و تا بالای ابرو را میپوشاند. سعی کنید خطوط افقی در مانتویتان نباشد، راه راه پارچهها، نوارها و خطوط افقی شما را چاقتر و عریضتر نشان میدهد. سعی کنید از شال و روسری برای ست کردن با مانتو مجلسی نهایت استفاده را ببرید. با اینکه از مدتها قبل زمان برگزاری المپیک زمستانی و همچنین تعداد سهمیههای ایران در این بازیها مشخص بود اما طراحی لباسها گویای آن است که توجه زیادی به این موضوع نشده و خروجی کار هم مورد قبول نیست.

پالتون روپوشیست که فصل سرما میپوشند و اغلب پارچه راهراه دارد. شلواری که استفاده روزمره دارد از جنسهایی مثل تترون، چیت و پوپلین دوخته میشود، اما برای مجلس رسمی و عروسی از اطلس، ساتن و پارچه زربافت استفاده میکنند. شلوارهای بندری از زانو تا مچ پا تنگ هستند و به رنگهای شاد طراحی میشوند.

دیدگاهتان را بنویسید