خرید مانتو دخترانه شیک اسپرت و جدید

این مدل لباس زنانه دارای دامنی گرد میباشد که تا ساق پا طول دارد و برای مراسمات غیر رسمی و دوستانه مناسب است.میتوانید این لباس را با کفش های تخت و یا پاشنه بلند ست کنید. قد این لباس معمولا تا زانو میباشد و با کفش پاشنه دار ست میشود.

این استایل نه تنها انتخاب هوشمندانه ای برای زمستان به شمار میرود، بلکه بسیار جذاب و اغواگرانه است. در شب های سرد زمستانی، پیراهن آستین بلند انتخاب بسیار خوبی به شمار میرود. رنگ­های گرم برای فصول سرد سال مناسب­تر هستند. بهترین رنگ برای پیراهن، سفید است. هر شخص با توجه به سلیقه و استایل خود می تواند طیف وسیعی از رنگ های متنوع مانتو را در مدل های شیک و جذاب به سبک پوشش خود اضافه کند. این پیراهن بسیار شیک و راحت میباشد و با اکسسوری های متفاوتی ست میشود. ویژگی برجسته ی این مدل لباس زنانه، یقه آن میباشد.

این لباس در فیلم های درام و کلاسیک، بسیار دیده میشود. همین طور مانتوهای بلند و تنگ در فصل تابستان، آزاردهنده به نظر می رسند و جز این که قصد شرکت در یک مجلس و جلسه خاص را داشته باشید، کمتر علاقه مند به پوشیدن چنین مانتوهایی خواهید بود. لباس کوکتل بسیار پرکاربرد است و در انواع مدل های یقه و طراحی های بیرونی متفاوت، تولید میشود.

همانطور که از نام این لباس مشخص است، لباس کوکتل انتخاب مناسبی برای مراسمات رسمی میباشد که در کنار رسمی بودن، جنبه دوستانه نیز دارند. این لباس کلاسیک از زمان ادواردین، منشا مدرن پیدا کرده است. در زمان خرید لباس کار اگر احساس کلافگی کردید بدانید که این احساس مانع از پوشیدن هر روزه لباس کار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید