در تهیه کفش به چه نکاتی توجه کنیم. کفش خوب چه خصوصیاتی دارد

تیپ سراپا مشکی، یک استایل کاملا ساده است، بنابراین اکسسوری هایی به کار می برید خیلی مهمن. از پوشیدن مانتوهای خیلی کوتاه و خیلی بلند اجتناب کنید، هر دوی این مانتوها شما را کوتاهتر نشان میدهند. مانتوهای خیلی کوتاه انتخاب نکنید و به جای آن، مانتوهایی را جایگزین کنید که شکافهای پهلو و جانبی دارند. ابریشم: پارچه ایی نرم، لطیف، چشم نواز و خاص است که اصل آن صد در صد طبیعی ست منشاء این پارچه که بسیار هم گران قیمت است حیوانی می باشد از یک نوع کرم یعنی کرم ابریشم حاصل می شود.

اگه بخوایم توضیح مختصری راجع به خامه دوزی بدیم باید بگیم که خامه دوزی به معنای نوع خاصی از گلدوزی روی پارچه است که با استفاده از نخ ابریشم نتابیده انجام میشه. سطح داخلی یکنواخت : با دست کشیدن به تمام سطح داخلی کفش باید متوجه شویم سطوح یکنواخت و قوس های نرمی در درون کفش وجود دارد. کاربردی ترین رنگ های پاستلی در مانتو سه تیکه استفاده از رنگ های آبی روشن و صورتی روشن است که با یک شومیز سفید ست منحصر به فردی می شود. مانتوهایی را انتخاب کنید که سایز آن کاملاً اندازه شماست و دوختش مناسب اندام شما باشد.

از لحاظ دوخت هم مانتوی شما باید راسته و آزاد باشد، اما نه آنقدر گشاد که باعث شود چاقتر به نظر برسید. اگر همیشه برای پوشش خودتون سبکهایی ساده و شیکی را ترجیح میدهید، احتمالا شما هم از طرفدارهای پر و پا قرص مانتوهای کتی هستید. قسمت پهن جلوی پا که به راحتی هر روز شما کمک میکند.

مانتوهای جذب و با پارچههای کشسان نپوشید که لاغری شما را بیشتر نمایان میکنند. در این مقاله می خواهیم در رابطه با انواع مدل ها و پارچه های که برای تولید مانتوی تابستانی و بهاری و مدل های مانتو اسپرت مناسب است اشاره مختصر و مفید بکنیم. یکی از راه های ست کردن مانتوی خامه دوزی اینِ که بقیه رنگ ها رو از طیف رنگی مانتو انتخاب کنید. از اون جایی که این مانتوها طرح دار هستند بهترِ که بقیه آیتم ها رو ساده انتخاب کنید تا هم استالتون دچار شلختگی و شلوغی نشه هم اینکه طرح مانتوتون بیشتر به چشم بیاد.

رنگ شلوارُ هم میتونید از رنگ اصلی مانتوتون انتخاب کنید مثلا اگه مانتوتون کرمِ و حاشیه های سبز داره انتخاب شلوار و کفش کرم به همراه شال و کیف سبز انتخاب هوشمندانه ای است. این مانتوها با شلوار جین هم ترکیب زیبایی رو براتون میسازن. اگر مجبور هستید سر کار، مانتو و شلوار همرنگ اداری بر تن کنید، رنگ کفش را متفاوت انتخاب کنید. مثلا اگه مانتویی که انتخاب کردید حاشیه قرمز داره میتونید رنگ شال، کیف و کفشُ بر این اساس انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید