در تهیه کفش به چه نکاتی توجه کنیم. کفش خوب چه خصوصیاتی دارد

از طرفی چون اولین برخورد تا مدتها در ذهن طرفین باقی خواهد ماند و رابطه طرفین را تحت تاثیر قرار خواهد، انتخاب لباس مناسب میتواند تضمین کننده ماندگاری روابط ایجاد شده باشد. هر لباس را باید متناسب با مکان و یا محیطی که قرار است لباس را در آن بپوشید، انتخاب کنید. هم مدل لباس و هم رنگ لباسی که انتخاب میکنید، باید متناسب با روحیات شما باشند تا بتوانند حس خوبی به شما القاء نمایند.

البته اگر برای به دست آوردن یک شغل غیر رسمی که جنبه خلاقانه نیز دارد مصاحبه میکنید، میتوانید کمی انعطاف پذیری به خرج دهید و از رنگهای روشنتر نیز استفاده نماید. پس برای انتخاب و خرید لباس ابتدا به برندهایی که قبلاً از اجناس آن استفاده کردهاید، سر بزنید و بعد اگر نتوانستید لباس مورد نظر خود را پیدا کنید، سراغ برندهای دیگر بروید.

لباسی که نشان دهنده سلیقه شخصی شماست و حتی میتواند در صورت بیعیب و نقص بودن به عنوان الگو مورد استفاده قرار بگیرد. گاهی اوقات ممکن است لباسی انتخاب کنید که وقتی آن را به تن میکنید، از جلو جلوه مناسبی داشته و متناسب با اندام شما باشد اما از پشت سر چندان جالب نباشد و شما را بد ترکیب جلوه دهد.

در این صورت باید لباسی انتخاب نمایید که طرح روی پارچه آن متناسب با سایز بدنتان باشد. این مدل کفشها با توجه به جنس رویه و پاشنههای پهن و یک تکه، مناسب برای کسانی است که مدت زمان طولانی سر پا میایستند و برای اجتناب از انواع دردهای کمر و پا به سراغ این مدل کفشها میروند. خانمهای جوان بهتر است از رنگهای شاد و فانتزی استفاده کنند تا جذابتر به نظر برسند. همچنین در این سفر وزیر فرهنگ با چند نفر از مسئولان فرهنگی و رسانهای لبنان دیدار و پیرامون گسترش مناسبات فرهنگی دو کشور و اجرایی کردن مفاد توافقنامه فرهنگی ایران و لبنان بحث و تبادل نظر کردند.

دیدگاهتان را بنویسید