در تهیه کفش به چه نکاتی توجه کنیم. کفش خوب چه خصوصیاتی دارد

کسانی که لباس قهوه ای می پوشند محافظه کار هستند به بزرگترها احترام می گذارند و در هر چیزی به دنبال آرامش، پایداری و قدرت هستند. قهوه ای رنگ زمین، رنگ اعتماد، قدرت و استقامت است. مانتویی که با توجه به خصوصیات فیزیکی بدن شما طراحی شده باشد و از نظر رنگ چهره و میمیک صورت کاملا همخوانی داشته باشد، مناسب ترین گزینه برای شما است. این پارچهها نه تنها گرمای بدن را حفظ میکنند، بلکه به استایل شما نیز جذابیتی دوچندان میبخشند و اجازه میدهند چندین لایه لباس را روی هم بپوشید، آن هم بدون اینکه حجیم و چاق به نظر آیید.

معمولا پارچههای کشمیر، پشمی و فلیس جزء پارچههای عایق به حساب میایند و در حفظ گرمای بدن عملکرد بسیار خوبی از خود به جای میگذارند. در اندازه مانتویی که می خرید خیلی دقت کنید. مانتوهایی که دارای جیب های بسیار بزرگ در قسمت پهلو هستند را حذف کنید. 1. باید قد خود و قد لباس عقد را در نظر بگیرید: یکی از مهم ترین نکته ای که در انتخاب لباس یا مانتو عقد تاثیر دارد قد لباس یا مانتو می باشد. لباسهای انتخابی شما باید سبک باشند.

بوت انتخابی شما اگر ارتفاع بلندی داشته و تا بالای زانو و یا حتی ران برسد، آنچنان جذابیتی به استایل شما میبخشد که چشم هر بینندهای را به خود جذب میکند. به این ترتیب یک هارمونی بسیار خاص و چشم نواز رو شکل میدهید و زیبایی استایل شما چشم هر بینندهای را به خود جذب میکند.

حال فرض کنید؛ لباسی را انتخاب کردهاید بسیار سنگین است؛ آیا میتوانید استایل دوست داشتنی لایه لایه داشته باشید؟ خرید بوت زنانه، آخری قدمیست که در استایل لایه لایه لباس پوشیدن باید رعایت کنید. با کفش منتخب روی سطوح مختلف قدم بزنید تا از راحتی آن اطمینان حاصل کنید. سطح داخلی یکنواخت : با دست کشیدن به تمام سطح داخلی کفش باید متوجه شویم سطوح یکنواخت و قوس های نرمی در درون کفش وجود دارد. کفش های نوک تیز در مردها نیز رواج پیدا کرده است. برای اینکه کفش شما از عمر بیشتر و از کیفیت بالاتری برخوردار باشد، نیاز به مراقبتهای ویژهای دارد.

دیدگاهتان را بنویسید