در تهیه کفش به چه نکاتی توجه کنیم. کفش خوب چه خصوصیاتی دارد

پاهایتان شما را به هرجایی که میخواهید بروید میبرند و بخشی حیاتی از بدن شما هستند، به همین دلیل مهم است که اطمینان حاصل کنید تمام پشتیبانی آنها برای عملکرد در بهترین حالت را دارند. در صورت عدم پشتیبانی مناسب از پا، بسته به ساختار پا، در طول زمان مستعد ابتلا به برخی از مشکلات پا خواهید بود. یا آیا من کفشی میخواهم که کاملاً از نظر شکل و تناسب با پای مناسب باشد و در هر قدم، ارزش واقعی و تجربه هنرمندی که آن را ایجاد کرده است را بچشم؟ چون قارچ محیط گرم و مرطوب را دوست دارد و کفش تنگ باعث عرق پا میشود، این امر محیط را جهت رشد قارچ ایجاد میکند.

اگر کفش چرم خیس شد آن را با استفاده از کاغذ،روزنامه و پارچه خشک کنید و هرگز از سشوار استفاده نکنید زیرا باعث ایجاد ترک روی کفش میشود. سعی کنید کفش مورد نظرتان را بعد از یک تمرین در پایان روز امتحان کنید. استفاده از یک تنالیته رنگی متناسب با رنگ کت و شلوار یک انتخاب مناسب است.به عنوان مثال انتخاب یک کفش چرم مشکی، با کت و شلوار مشکی، سورمه ای، آبی و طوسی ست های جذابی خواهند بود. شما میتوانید این کفش را همراه با شلوار مردانه خود ست کرده و بپوشید.

همه افراد برای هر موقعیت و مکانی پوشش مناسب با آن محیط را به تن می کنند. فولادی که آب شده و در کفش کار بکار رفته تا حفاظت انگشتان پا را برعهده داشته باشد در صورتی که نتواند وزن ضربه وارده را تحمل کند خودش عامل خطر تلقی و موجب قطع شدن انگشتان پا می شود.

پاهای شما در حین ورزش متورم و طویلتر میشوند، بنابراین باید به عرض یک انگشت شست فضا بین بلندترین انگشت پا و نوک کفشتان وجود داشته باشد. پاهای شما بعد از یک تمرین ورزشی در پایان روز به بیشترین سایز میرسند، بنابراین سعی کنید کفشهای ورزشی را در این زمان امتحان کنید.

دیدگاهتان را بنویسید