در تهیه کفش به چه نکاتی توجه کنیم. کفش خوب چه خصوصیاتی دارد

کفش­های طبی باعث میشوند نیروی وزن ما به صورت متعادل بین قسمتهای مختلف پا توزیع شود و تنها به یک نقطه فشار وارد نشود، در نتیجه درد ناحیه پا، کمر، لگن و یا زانو را کم میکنند. اگر شما کف پای صافی دارید، باید کفشی با قوس بلند را انتخاب کنید تا از کمردرد و پا درد در امان بمانید.

اما بهتر است تا بالاپوشتان را هماهنگ با رنگ چشمتان انتخاب کنید. اگر تصمیم دارید تعطیلات عید 1401 را با سفر کردن بگذارنید بهتر است بیشتر از یک جفت کفش همراه خود داشته باشید تا در شرایط و موقعیت های مختلف ، بتوانید یک جفت کفش مناسب بپوشید . مهم نیست که چه رنگی را انتخاب میکنید، سعی کنید آن را با گروه لباسهای خود مطابقت دهید.

بنابراین، آیا به دنبال پالتو ضخیم و با دوام برای گرم نگه داشتن در آب و هوای سرد هستید یا فقط میخواهید طبق مد رفتار کنید. برای بانوان نیز چه در فصول سرد سال و چه در فصول گرم خرید مانتو یکی از روتینترین خریدها است که البته حساسیت زیادی نیز بر روی زیبایی آن دارند.

و تمام سلایق رو در بر میگیرد. هیچ چیز به اندازه مانتوهای چرمی زنانه احساس سبکی و مد را بر نمیانگیزد. صندل های ورزشی با اندازه مناسب پا از آن دسته کفش هایی هستند که برای تمرینات ورزشی در هنگام راه رفتن طراحی شده اند. کفش را بعد از ظهر بخرید چون اندازهی پا در بعد از ظهر حدود ۸% بزرگتر از پا هنگام اوایل صبح است.

تزئیناتی چون دکمه ، قلاب دوزی ، گلدوزی و … . چون جلوی مانتو باز است و شلوار شما بیشتر به چشم میآید. این مانتوها گاهی جلوی کوتاهتری دارند، گاهی هم جلو عقبشان کوتاه تر است و در قسمت کناره کمی بلندتر است. دارند. متخصصان درس ایگو سعی کرده اند راهنمایی لازم در این زمینه را، در قسمت توضیحات بیشتر هر محصول درج کرده و تلاشی در کمک به انتخاب مناسب شما عزیزان کرده باشند.

دیدگاهتان را بنویسید