راهنمای انتخاب کفش اسپرت مردانه

لباس اندامی برای افراد چاق، تنها باعث می شود اضافه وزنشان در معرض نمایش گذاشته شود و بعضا تصویری مضحک از خود بر جای بگذارند. برخی افراد چاق دارای این تصور غلط هستند که اگر لباس های اندامی و مناسب افراد لاغر را بر تن کنند، لاغرتر از آنچه هستند به نظر می آیند. افرادی که دارای اضافه وزن هستند باید از رنگ های تیره در پوشش خود استفاده کنند. بهترین رنگ تیره نیز برای افراد چاق، مشکی است. رنگ های تیره این افراد را ریزتر از آنچه هستند نشان می دهد . انتخاب رنگ لباس نیز بر روی چگ.نه نشان دادن هیکلتان تاثیر دارد.

رنگ های روشن این افراد را حجیم تر از آنچه هستند نشان می دهند و ممکن است اطرافیانشان تصور کنند، چاق تر از گذشته شده اند. این اقدام تنها باعث می شود که در نشان دادن اندام خود دچار اغراق شوند. فردی که دچار اضافه وزن است با پوشیدن لباس گشاد تنها باعث می شود که دیگران فکر کنند این فرد، چاق تر از گذشته شده است.

افرادی که دچار اضافه وزن هستند هرگز نباید لباس هایی که دارای خطوط افقی هستند به تن کنند. افرادی که دارای اضافه وزن هستند نباید این اضافه وزن را با پوشیدن لباس گشاد پنهان کنند. پارچه ریون دارای ضخامت کم و قابلیت کشسانی بالایی است و از جنس الیاف مصنوعی است که بیشتر مورد پسند دختر خانم ها است.

یعنی اگر شما اندام درشتی دارید و سایزتان بزرگ است، باید لباسی را انتخاب کنید که الگوهای طرح آن بزرگ باشد و اگر دارای اندام ظریف و سایز کوچکی هستید، باید لباسی انتخاب کنید که الگوهای طرح آن کوچک باشد. به گزارش خبرنگار ایمنا، غالبا افرادی که اضافه وزن دارند در انتخاب پوشش مناسب دارای باورهای غلطی هستند که اتفاقا هیکلشان را درشت تر نشان می دهد.

به گزارش خبرگزاری موج، بسیاری از بانوان به دنبال این هستند تا بتوانند مانتویی زیبا و مناسب انتخاب کنند که باید برای خرید آن اصولی را رعایت کنند. لباس هایی باخطوط عمودی جلوه بهتری از اندام این افراد به نمایش می گذارند زیرا خطوط عمودی تا حد زیادی در نشان دادن اندام لاغر به افراد کمک می کنند. 6 هزار دست لباس از محل کمک های جشن گلریزان بین دانش آموزان محروم خراسان جنوبی توزیع شد.

دیدگاهتان را بنویسید