راهنمای خرید کفش با نکات مهم خرید کفش زنانه و مردان

کفش همیشه بخش مهمی از فشن مردانه بوده است چون کفش ها هستند که در مورد شخصیت کسی که آنها را پوشیده صحبت میکنند. استفاده از کفش های کریپر از یک رقص آغاز شد که الهام گرفته از آهنگی بود از گروهی به نام پسران تدی که عاشق پوشیدن لباسهای فانتزی بودند.

دلیل معروفیت این کفش به این نام به زمانی بر میگردد که راهبان دنبال جایگزینی برای صندل بودند و این طرح را جایگزین کردند. همانطور که از نامش پیداست چکمه ای برای محیط بیرون، محافظ پا و برای هر گونه فعالیت در محیط بیرون است. باید بگوییم کسانی که به عنوان لیدر و یا مدیر در محیط های کاری فعالیت دارند تلاش می کنند تا مدل لباس پوشیدن خود را از دیگران جدا کنند تا همواره در تیم کاری برجسته شوند. همانطور که می دانید کفش ایمنی یا کفش کار نوعی کفش می باشد و مناسب محیط های کار تولید می شوند.

بوتهای کار (ورک) تنوع بسیار بالائی دارند، بسته به امنیت و محافظتی که شغل مربوطه نیاز داشته باشد از انواع مدل های کفش کار استفاده میشود. چکمه های موتورسواری ابتدا به نام چکمه های مهندسی شناخته میشد و از انواع مدل های کفش برای محافظت هنگام انجام کار محسوب میشود.

از انواع مدل های کفش مردانه که بسیار متداول برای روزهای عادی در محیط بیرون است. یکی از محبوب­ترین مدل کفش­های ورزشی اسنیکرز می­باشد. بسیاری از تغییرات و مدلهای مکمل کفش در دوران مهاجرت (سده های ۴ تا ۶ م.) و در زمان جنگهای صلیبی (سده های ۱۱ تا ۱۳ م.) یعنی هنگامی که اروپاییها به شرق لشگرکشی کردند پدیدار شد. گرچه به نظر نمیرسد بتوان خانم ها را از پوشیدن کفش های پاشنه بلند منصرف کرد، بهتر است استفاده از آنها را تا حد امکان به زمان های کوتاهی محدود نمود. خانم ها نباید کفش های با پاشنه بلندتر از پنج سانتیمتر بپوشند.

دیدگاهتان را بنویسید