راهنمای کامل انتخاب مانتو ۹۹ + انواع مناسب

گرچه این پدها عرق را به خود میگیرند و مانع خیسی لباس میشوند، محل خوبی برای تجمع باکتریها هستند. گیرههای فلزی لباسهای زیر مثل دکمه های شلوار میتواند در افرادی که به نیکل حساسیت دارند حساسیت و خارش ایجاد کند که با دانههای ریزی همراه است. به دنبال کفشی باشید که تقریبا با زمین موازی باشد. مثلا نمی تواند با مانتوی آستین کوتاه به فکر رفتن دانشگاه باشید زیرا بعد از مدتی قطعا باید به فکر خرید ساق دست هم باشید.

رنگ هایی مناسب این گروه است که با رنگ پوستشان تضاد داشته باشد. مثل همیشه اولین نکته ای که در انتخاب لباس از اهمیت بالایی برخوردار است، اندازه لباس است. زیرا مانتو اسپورت علاوه بر سادگی، شیک است. البته معنی گسترده تر مانته ( تلفظ مانتو در فرانسوی) به معنی رویه ای است که موارد زیرین خود را در بر می گیرد. یکی از متداول ترین کفش های روزمره ؛ مدل های بی بند می باشد در این مدل کفش چرم مردانه رویه کفش به صورت یکسره می باشد و در طرفین کفش کش دوخته میشه.

این گلمیخها میتوانند در داخل کفش به عنوان جزیی ثابت از کفی طراحی شوند یا به صورت جداشدنی باشند. از این رو مهمترین رسالت ما در مجموعه جی تی هوگرو کسب رضایت مشتریان و ارائه محصولات اصیل و باکیفیت است. فروشگاه لباس مردانه جی تی هوگرو به عنوان یکی از برترین برند های ایرانی با هدف ایجاد بستری مناسب جهت دسترسی آسان مشتریان به انواع پوشاک مردانه ایرانی فعالیت خود را آغاز نموده است. اگر با ویژگی های این نوع لباس و قوانین ست کردن و پوشیدن آن ها آشنا نیستید، پیشنهاد می کنیم این مطلب را مطالعه نمایید. برای پیشگیری در این شرایط نیز میتوانید از تکنیک لاک استفاده کنید یا زیر بندهای فلزی پارچهای قرار دهید تا در تماس مستقیم با پوست نباشد.

به ویژه اگر فردی با هیکل درشت هستید، باید به این نکته توجه زیادی کنید. لباس رسمی باید کاملا فیت تن شما باشد. پس اگر لباس یا همان کت و شلواری کاملا مناسب اندام خود نیافتید، بهتر است سراغ یک خیاط حرفه ای بروید و کت و شلوار خود را سفارش دهید. با اعتماد به آرسام می توانید بهترین و مناسب ترین لباس رسمی مردانه را برای خود تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید