راهنمای کامل انتخاب مانتو ۹۹ + انواع مناسب

تولید لباس های ورزشی و همچنین طراحی آن ها شامل جزئیات بسیار مهمی است. دروازه­­ بان های تیم استقلال هیچ گاه از رنگ ثابتی در بازی ها استفاده نکرده­ اند، اما دو رنگ زرد و سبز را در تن آن ها بیشتر می­ بینیم. اولین لباس باشگاه استقلال به رنگ آبی و لباس دومش نیز سفید است.

این تیم در چند بازی از رنگ های دیگری نظیر مشکی، زرد و نقرهای هم استفاده کرده، اما رنگ اصلی آن آبی بوده و تا کنون به جز کم رنگ یا پر رنگ شدن تغییری نیافته است. رنگ آبی تیم استقلال، احساسات را در بیننده زنده کرده و نشان از دوستی، اعتماد و آرامش دارد. منتهی، برای اینکه کمی هم به آن حالت جدی بدهند، در نام لاتین و اعدادش از یک فونت رسمی استفاده کرده ­اند. مجسمهها علاوه بر اندازههای واقعی در حال کارهایی بودند که شهروندان در فضاهای همگانی انجام میدهند و فیگورها و حالت های معمولی دارند.

وقتی یک لباس یکسان را هزاران نفر پوشیده و یک صدا فریاد می­ کشند، احساس می­ کنند با یکدیگر ارتباط دارند و می ­توانند با کمک هم کار بزرگی را انجام دهند. کف کفش کار بسیار اهمیت دارد. آن ها با این کار پشتیبانی خود را از تیم خود نشان داده و تیم حریف را مرعوب می­کنند.

لباس فوتبالی که انعطاف پذیر باشد، راحتی بازیکن را افزایش داده و به آن ها اجازه می­ دهد تا آزادانه حرکت کنند. در مورد عنوان اسنیکرز که به کفش های تجاری داده شد باید بگوییم که این عنوان تجاری سال ها بعد از اینکه این کفش ها ساخته شد، بوجود آمد. مخصوصاً اگر قصد دارید صبح زود ورزش کنید این تیشرت ها می­توانند شما را از سوز سرما حفظ کنند.

به این برجستگی بونیون گفته میشود. در این مدل مانتوها یک طرف لباس روی طرف دیگر پیچیده میشود و باعث میگردد که سینه به دو قسمت تفکیک شده و کمر مشخصتری ایجاد کند. به همین دلیل، لباس های فوتبال، باید دارای ویژگی هایی باشند که از نظر سلامتی و روحیه باعث آرامش ورزشکار شوند و همچنین با الگوها، رنگ ها و طرح های تیم هماهنگ بوده و معرف بازیکنان باشند. این دست از لباس ها باید کاملا فیت بدن بوده و هنگام دویدن مشکلی برای بازیکن ایجاد نکنند. زنان عشایر بخصوص تازه عروسها ۳ تا ۱۰ عدد از این تومانها میپوشیدند و علت این امر سرمای منطقه محل زندگی آنها عنوان شده است.

دیدگاهتان را بنویسید