راه و روش شستن لباس مجلسی در خانه که باید بدانید

بنابراین بهتر است لباس بلااستفاده را ذخیره نکنید و آن را تمیز کرده، در یک بسته بندی مناسب به خیریه دهید. زیرا هوا در این کیسهها در جریان است و رطوبت به آن آسیب نمی رساند؛ بنابراین برای مراقبت از لباس های فصلی خود از آن استفاده کنید. این محل را به دقت بررسی کنید تا هیچ گونه کپک و قارچی در آن رشد نکرده باشد.

چسب مورد استفاده برای نگه داشتن این جعبه ها، حشرات را به خود جذب می کند و این مورد باعث می شود لباس شما آسیب ببیند. در زمان نگهداری از لباس ها، برای آن که چین های سخت به بافت آن آسیب نرسانند به جای تا کردن، آویزان کنید که البته آن هم شرایط خاصی دارد که برای شما توضیح دادیم. برای تمیز کردن این جعبه ها، از پنبه های ۱۰۰ درصد الکل استفاده کنید. مکانی که شما لباس خود را در آن ذخیره می کنید، باید کاملاً تمیز باشد و گرد و غبار و خاک و حشرات در آن وجود نداشته باشد.

اگر جعبه های مقوایی را از فروشگاه های مواد غذایی تهیه می کنید، باید بدانید که آن ها برای نگهداری از لباس خطرناک هستند. اگر شما از کیسههای پارچه ای برای نگهداری لباس استفاده کنید، نسبت به پلاستیک خیلی مناسب تر خواهد بود. اگر قصد دارید لباس خود را از طریق چوب لباسی ذخیره کنید؛ بهتر است محکم باشد و زنگ زدگی نداشته باشد که خوردگی آن باعث نشود بافت پارچه آسیب ببیند.

کاپشن را بهتر است روی یک چوب لباسی مناسب قرار دهید تا شانه آن ها به خوبی تنظیم شود. کفشهای سگکدار مناسب برای افرادی است که به دنبال یک کفش خاص و منحصر به فرد میگردند. انتخاب نوع صحیح این جعبهها، از آسیب رساندن به آنها جلوگیری میکند. این کار از ساییدگی جلوگیری می کند. اسپانسر سیتی پوماست و بارسا نیز از محصولات نایکی استفاده می کند.

دیدگاهتان را بنویسید