رتبه اول زنجان در تورم پوشاک و کفش با ۷۱.۹ درصد در بهمنماه

مانتوهایی که در دوران پس از انقلاب وارد چرخه تولید و صنعت پوشاک شد بسیار گشاد و بلند بودند. بعد از انقلاب اسلامی مانتو به عنوان پوشش رایج خانم ها مورد پذیرش واقع شد. مانتو به عنوان یک پوشش زنانه؛ در طرح و مدل های متفاوت، در محیط بیرون از منزل از جمله مدارس، ادارات و سازمان های خصوصی و میهمانی ها پوشیده می شود. عضو هیئت علمی گروه گردشگری دانشگاه هنر اصفهان درباره شرایط شرکت در فراخوان لوگوی برندینگ اصفهان گفت: همه افراد از جمله افرادی که در خارج از ایران زندگی میکنند نیز میتوانند در این فراخوان شرکت کنند.

مانتو در فرانسه تولید و سپس به بعضی از کشورها راه پیدا کرد. قدیمی ترین مانتویی که در جهان وجود دارد متعلق به سال ۱۷۰۰ میلادی است که در این موزه هنری نگهداری می شود. این موزه در منهتن نیویورک واقع شده است. اما این موزه به موضوع این مقاله چه ارتباطی دارد.

گفته میشود که در موزه متروپولیتن که در منهتن نیویورک واقع شده است قدیمی ترین مانتویی که در جهان وجود دارد و متعلق به سال 1700 میلادی است، نگهداری می شود. وی با اشاره به نحوه اعلام تورم، افزود: متداولترین و در عین حال صحیحترین راه محاسبه نرخ تورم متوسط ۱۲ ماهه است که به آن تورم سالیانه گفته میشود.

کفش جدای از زیبایی باید با دوام و راحت هم باشد. خیلی وقتها هم زمان ارسال طولانی و پاسخگو نبودن پشتیبانی سایتهای فروش اینترنتی مانتو آدم رو از خرید منصرف میکنه . واژه montua نام مکانی در ایتالیا است که یکی از مراکز تولید نوعی پارچه ابریشمی گران قیمت است که در دوخت مانتوهای قدیمی از آن استفاده می شد. پاپوش و افصح کوش به «واو» است و معرب آن کوث است و در قدیم بزرگان کفش زرینه پوشیده اند وحکیم فردوسی مکرر با درفش قافیه کرده . منتهی با توجه به گوناگونی کفش های ایمنی به سبب خطرات خاص هر شغل و همچنین انواع برندهای تولید کننده، انتخاب و خرید کفش ایمنی مناسب کار سختی محسوب می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید