عوارض کفش پاشنه بلند

ارزش لباس استقلال موجود در فروشگاه ما مطمئناً نسبت به قیمتی که دارد خیلی بالاتر است زیرا از کیفیتی درجه یک تولید شدهاند اما با قیمتی بسیار پایین در اختیار هواداران گذاشته میشود. لباس استقلالی یکی از کالاهایی است که بسیار پر فروش بوده و کسانی که حامی تیم هستند برای اثبات علاقهی خود به استقلال همیشه از این لباسها خرید میکنند.

بله سیستم فروش و عرضه مانگوپ فقط به صورت عمده بوده و متاسفانه امکان فروش تکی محصولات از سایت مانگوپ وجود ندارد. امکان فروش مانتو با توجه به توضیحاتی که داده شد کاری خیلی آسان نیست. تا سال 1360 تیم استقلال با این لباس (با تغییرات کمی در شکل لوزی ها) در مسابقات حاضر می ­شد. ما برای جلوگیری از آب رفتن لباس با الیاف پنبه آن را در یک حوله پیچاندیم، لباسهای بر پایه الیاف حیوانی باید با حوله پر شوند تا به شکل اولیه باز گردند.

شما با دیدن قیمت لباس استقلال موجود در سایت ما میتوانید آن را با دیگر سایتها و فروشگاهها همچنین در بازار مقایسه کنید و سپس تصمیم بگیرید. از ویژگیهای مثبت استقلال میتوان به طرح روی پیراهن اشاره کرد که از نوع چاپ سابلیمیشن بوده و دارای کیفیت خاصی است که شما با دیدن آن به خرید از این کیت مطمئن میشوید. از دیگر محصولات این دسته میتوان به کتانی مردانه و بوت مردانه اشاره کرد. از ویژگی اصلی این مدل لباس میتوان به بسته بودن قسمت جلوی لباس اشاره کرد. فقط در قسمت یقه و آستینش یک نوار سفید رنگ قرار گرفته بود.

لوگوی تیم نیز در سمت چپ قرار گرفته بود. در کنار این تغییرات، استفاده طراحان مدل مانتو جدید از اصول و عناصر فرهنگی و هنری سنتی ایرانی نیز استفاده کردند که این امر منجر به ایجاد انواع مدل های مانتو بسیار زیبایی شد. کشش زیاد بر روی تاندون آشیل که به علت نداشتن پاشنه ایجاد میشود، همراه با نداشتن قوس کف پایی که در این نوع کفش ها معمول است موجب میشود فاشیای کف پا دچار کشش شود.

دیدگاهتان را بنویسید