عوارض کفش پاشنه بلند

رویه این کفش ها در مقابل مواد داغ مقاوم است و اگر مواد داغ بر روی کفش بریزند باعث آسیب به پا نمی شوند. در این صورت فشار کمتری به جلوی پا وارد می شود. این اتفاق در صورت سال ها فشار و حرکت غیرعادی می افتد. دسته ای از بافت ها به نام فاسیای کف پا به همراه پایین پا حرکت می کنند. در این راستا ماه ایمن با در اختیار گذاشتن اطلاعات کافی در خصوص ویژگی های کفش ایمنی مناسب و استاندارد به هم وطنان عزیز کمک می نماید تا خرید آسان تر و رضایت بخش تری را تجربه نمایند.

کفشهای رسمی، کفشهای اسپرت و روزانه، کفشهای کالج و نیم بوتها بخشی از دسته بندی کفشها هستند، به این دسته بندی میتوانید کفشهای کانورس را هم اضافه کنید که در سالهای اخیر روز به روز پرطرفدارتر از قبل می شود. بسته به ساختار پاها ممکن است به دلیل قوس زیاد، بیشتر مستعد مشکلات پا باشید. دکتر برنر می گوید:”هیچ پشتیبانی برای پاشنه یا قوس پا نیست و هیچ طراحی برای جذب شوک های وارد به پا وجود ندارد.

دکتر برنر اشاره می کند که :”این کفش ها به خوبی از قوس پا حمایت می کنند.” بسیاری از این کفش ها از انجمن پزشکی پا در آمریکا مهر تایید دارند. هالند این روز ها از شرایط آرمانی به دور است و با مشکل مصدومیت دست و پنجه نرم می کند. رایج ترین مشکل پیچ خوردن پا از کنار است که وقتی به سمت خارج پا می چرخید رخ می دهد. اگرچه پاشنه های ضخیم نیز فشار را روی ناحیه جلوی پا متمرکز می کنند، اما خطر به هم خوردن تعادل و پیچ خوردن پا تا حد زیادی کم می شود.

تحقیقات نشان می دهد بسیاری از کودکان هم از کفش های با اندازه نامناسب استفاده می کنند که خطر بدشکل شدن پا به وجود دارد. طول پای خود را اندازه بگیرید، از پاشنه تا نوک شصت بزرگ را با خط کش اندازه بگیرید. قبل از خریدن کفش جدید، طول و عرض پای خود را به شیوه حرفه ای در انتهای روز وقتی که ایستاده اید اندازه بگیرید. قوزک پیچ خورده یا رگ به رگ شده باید برای مدتی بی حرکت شود و درمان های مورد نیاز روی آن انجام شود تا به خوبی درمان شود. در بعضی موارد برای کاهش درد نیاز به عمل جراحی هست.

دیدگاهتان را بنویسید