عوارض کفش پاشنه بلند

مانتو یکی از اصلیترین آیتمهای استایل یک خانم ایرانی است که بخش زیادی از خوشپوشی ما را به مخاطب نشان میده. همهی ما دوست داریم که با هر شروع جدیدی مثل شروع سال تحصیلی، شروع کار جدید و شروع زندگی جدید، لباس ها و پوشاکمان را هم جدید و بهروز کنیم. حالا فکر کن فردا روز تحویل سال جدید باشه و تو هنوز مانتو بهاری جدیدت را نخریده باشی!

در اواخر دهه 80 مدل جدید مانتو های نخی و خنک با طرح های متنوع وارد بازار شدند. پس با انتخاب مدل مانتو طرح دار یا پترن ویا مدل مانتوی گلدار قطا حس و حالی شبیه به دوران و دهه های قدیمی را خواهید داشت البته با این مزیت که قیمت مناسب تری هم دارند.

پس باید یه انتخاب درست و به جا داشته باشیم تا بتوانیم از مانتویی که اتفاقا ارزان هم به دست نمیآید، بیشترین استفاده را ببریم. اگر انتخاب شما مدل مانتو بلند است پس باید شلوار چسبان بپوشید. یکی از رسمی ترین کفش های کلاسیک مردانه کفش های آکسفورد هستش که در بین آقایان دارای محبوبیت زیادی می باشد و در مراسم رسمی همراه با کت و شلوار استفاده میشه. روسریهای ساتن کوتاه و اکسسوریهای شایندار می توانند به شکوه این استایل بهاری اضافه کنند. هرچند این مدل را بیشتر به خانمهای میانسال پیشنهاد میدهیم و جوانترها بهتر است از مدلهای جدیدتری که در ادامه معرفی میکنیم استفاده کنند.

افرادی که در مناطق ساحلی همچون استرالیا، ایتالیا، اسپانیا، کانادا و آرژانتین زندگی می کردند از کفش های قایقی در استایل های روزمره خود استفاده می کنند. یکی از بهترین و ایده آل ترین گزینه ها می تواند برای شما مدل مانتوهای کمردار تنگ است. یک گوشی موبایل با یک کارت بانکی و یک کیف پولی ست باگوشی موبایل خاص ترین استایل و تیپ را به شما می دهد. رایج ترین مشکل پیچ خوردن پا از کنار است که وقتی به سمت خارج پا می چرخید رخ می دهد. اما برای راحت تر بودن می توانید با اسپرت هم ست کنید.

استفاده از گیپور به عنوان پارچه اصلی و یا خرج کار در طراحی مانتوهای بهاری یک ترفند تقریبا قدیمی اما جذاب است که یک مانتو ساده را به آیتمی لاکچری و باشکوه تبدیل میکند. اگر به دنبال مدل مانتو برای سینه کوچک هستید باید از سری مانتوهایی استفاده کنید که در بخش سینه شان کار بیشتری شده باشد. نصب این مجسمهها اقدامی خلاقانه بود، چون تا آن زمان فقط مجسمههای افراد مهم در مکانهای عمومی نصب میشد.

دیدگاهتان را بنویسید