عکس 500 مدل جدید مانتو در تهران

لباس اسلیپ معمولا از جنس ساتن میباشد، یقه V شکل دارد و دارا دو بند نازک است که برروی شانه قرار میگیرند و پیراهن را بالا نگه میدارد. لباس پری دریایی از بالا تا میانه ران صاف است و سپس به دامنی پفی منتهی میشود (همچون دم یک پری دریایی) اگر اندام ساعت شنی و یا گلابی شکل دارید استفاده از این لباس را به شما توصیه میکنیم. استفاده از پاشنه های کوتاه کمک می کند تا از مشکلات مربوط به استخوان های پا اجتناب کنید.

مانتوهایی که از نخ پنبه تهیه شده باشند، مانتوهایی بسیار خنک هستند و با آنها احساس راحتی بیشتری میکنید. این لباس که زیرمجموعه لباس های پفی میباشد، مناسب مهمانی های رسمی است. از این رو معمولا در تولید انواع لباس استفاده نمی شود. یک لباس ورزشی مناسب باید در عین راحتی، ماهیچه های شما را زیباتر نشان داده و از جلوی عرق کردن بدن را میگیرد.

ولی افرادی که مرتب ورزش میکنند ، باید مثل افراد متخصص لباس خود را انتخاب کنند. طراحی این لباس به گونه ای است که بالاتنه ی آن جذب است و یک دامن کوتاه و چین دار به کمر لباس اضافه میشود. جذابیت ظاهری این لباس از دوران یونان باستان منشا گرفته است. برای گرم نگهداشتن پاهایتان، میتوانید این لباس را با چکمه های بسیار بلند برتن کنید و یا آن را با یک کفش ورزشی (کتونی) ست کنید تا ظاهری جدید و غیررسمی داشته باشید. برای انتخاب آن حتما سایز خود را در نظر بگیرید تا تیپ جذابی را داشته باشید.

میتوانید این لباس را با یک ژاکت چرمی و یا یک چکمه کوتاه ست کنید. مهم ترین ویژگی این لباس زنانه، مدل یقه و دکمه خور بودن آن است. این لباس همان طور که از نامش مشخص است لباسی ساده و بلند است که برای مهمانی های رسمی بسیار مناسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید