فروشگاه اینترنتی رزمد تاریخچه کفش مجله رزمد

اما با این حال برخی از بانوان ترجیح میدهند که پوششی رسمی و بر خلاف روزمره داشته باشند تا با حفظ ظاهر مناسب خیلی رسمی و شیک و با یک مانتو اداری مناسب در محل کار حاضر باشند. پاساژ قائم در میدان تجریش در شمال تهران محل مناسبی برای خرید مانتو است. این نوع مانتوها در جنس ها و مدل های مختلفی موجود می باشند که برای تمامی سلیقه ها طراحی شده اند و شامل انواع مدل مانتو فانتزی، رسمی و مجلسی می باشند.

بهمین علت در خرید مانتو باید به اندام و قد، رنگ پوست، جنس پارچه و کاربرد آن توجه بسیار کرد. خوشبختانه امروزه استفاده از دانش طراحان مانتو و لباس به منظور افزایش تنوع طرح و رنگ، بیشتر از گذشته است. کافیست کمیحوصله و سلیقه به خرج دهیم، حتما تعداد زیادی مانتو با طرح و رنگ مورد پسند ما نیز در بازار موجود است. مانتو به عنوان یک بخش مهم و تاثیرگذار در پوشش و ظاهر یک خانم ایرانی است.

دلایل این انتخاب هم ساده است: اولین علت این است که علاوه بر سبک بودن باعث تهویه هوای مناسب و جلوگیری از تعریق در زمان کار طولانی می شود. شرکت فرای اولین فروشگاه خرده فروشی خود را به مرور از سال 2011 به بعد در شهرهای ایالت نیویورک و واشنگتن افتتاح کرد. در صورتی که مانتویی مطابق سلیقه شما باشد و در آن احساس راحتی کنید، با پوشیدن آن مطمئنا احساس اعتماد به نفس بیشتری خواهید کرد.

در اینجا، تعدادی از زیباترین و جدیدترین مدلهای مانتو را مشاهده خواهید کرد. اگر که تمایل دارید با نمونه های شیک و به روزی از انواع مانتو آشنایی پیدا کنید، پیشنهاد می کنیم که در ادامه این مطلب ما را همراهی نمایید. این مدل مانتو بسیار شیک و مناسب دختران جوان است. یک مدل مانتو دخترانه شیک و طوسی رنگ را در تصویر زیر مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید