فروشگاه بزرگ پوشاک امی عرضه کننده مستقیم پوشاک استوک اروپایی عرضه کننده پوشاک استوک

این مدل بندهای ساده و نازکی دارد. در این صورت لاغرتر بنظر خواهند رسید. در صورت نیاز به خرید مانتو مجلسی از مزون گالانت کافیست در صفحه تماس با ما با شماره تماس یا در واتساپ مزون گالانت تماس برقرار کنید. اغلب خانم ها از مانتو مجلسی بلند در مهمانی ها و مجالس مختلف به عنوان لباس مجلسی استفاده می کنند.

مدل های بلند و کلوش و اسپرت و کوتاه برای خانم های شیک پوش مناسب می باشد که هر کدام را می توانید با شال و کیف و کفش مناسب ست کنید. در تعریف ساده از مانتو می توان اینگونه بیان کرد که: نوعی لباس پوشیده در طرح ها و مدل هی مختلف می باشد که اجزه نمی دهد ایرادات اندامی خانم ها به وضوح نمایش داده شود. طراحی ظاهری این نوع کفش شباهت زیادی به ساختار کفش های دربی و آکسفورد دارد. به عبارت دیگر کفش اسنیکرز در طول تاریخ دستخوش تغییراتی در طراحی و همچنین عنوان شده است تا جایی که امروزه این کفش در ویترین فروشگاه ها به نام اسنیکرز خوانده می شود.

کفش کار باید در مقابل آتش و حرارت مقاوم باشد و حرارت را به داخل کفش عبور ندهد و خود کفش با حرارت دیدن از بین نرود. مانتوهای با برش کمتر و پارچه هایی با جنس های ساده مثل ،نخ و کتون مناسب خیابان و دانشگاه و محل کار هستند. البته برای دانشگاه و محل کار بهتره که از مانتوهایی با جنس پلی استر، نایلون و ویسکوز استفاده کنیم.چون اصلا چروک نمیشن و خاصیت اتو پذیری بالایی دارند. در هنگام انتخاب مانتو باید به جنس مانتو توجه نمایید و در نظربگیرید که آیا مانتو در هنگام شست و شو آب میرود یا خیر و یا اینکه بعد از شست و شو نیاز به اتو دارد یا خیر.

این روزها مانتو در ایران، کاربردهای اداری، مذهبی و حتی سیاسی دارد و بعد از چادر، دومین لباس رسمی و اسلامی زنان کشور محسوب می شود. همچنین انواع مدل مانتو مجلسی رنگی، مدل های لوکس ولاکچری، جلوباز و غیره توسط مزون بزرگ گالانت ارائه می شود. کارشناسان فروش گالانت شما را برای یک تجربه خرید لذت بخش، راهنمایی خواهند کرد. دوران مدرن درکِ از مد را تغییر داد و سنتهای کفشسازیِ چندین دهه را به شدت دستخوش تغییر کرد.

به دلیل واردات بیرویه کفشهای بیکیفیت، باید در انتخاب کفش مناسب دقت بیشتری کرد. مدل های جدید مانتو سال 2019 و سال 98 رو به راحتی میتونید داخل کمدا پیدا کنید و با تخفیف های بالای 50% بخرید. خانمهایی که دوس دارن پیرو مد باشن و امسال جدیدترین مدل مانتو را به تن داشته باشند این دو فاکتور را همزمان جست و جو میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید