فروشگاه بزرگ پوشاک امی عرضه کننده مستقیم پوشاک استوک اروپایی عرضه کننده پوشاک استوک

مطمئنا مدل مانتو برای افراد لاغر با مانتوهایی که افراد چاق مورد استفاده قرار می دهنذ کاملا متفاوت خواهد بود. از طرف دیگر مدل مانتو و طرح آن بر زیبایی اندام و استایل بانوان، تاثیر قابل توجهی دارد، بنابراین لازم است در انتخاب مانتو حساس بود و زمان کافی به آن اختصاص داد. مانتوهای جلوباز با طرح و رنگی ساده، هم برای مجالس و هم مکانهای عمومی مناسب هستند.

با استفاده از یک مانتوی شیک شما در مجالس می­درخشید. این طرح ها حالت کلاسیک تر داشته و شیک تر هم هستند. مانتوهای کتی اسپرت شیک و زیبا نیز با انواع لباسها از جمله شومیز ست میشوند. مانتو و شلوار ست و سفیدرنگ مخصوص مهمانی است که با توجه به طرح و رنگ ساده این مانتو هیچوقت از مد نمیفتد. به طور مثال با توجه به فرم اندام و ویژگی های ظاهری خود و هم چنین متناسب با رنگ پوستتان مانتو موردنظر را انتخاب نمایید.

مانتوهای بلند چند سالی است که جای خود را در بازار باز کردهاند. مانتوهای بهاره گلدار یکی از گزینه های محبوب نزد خانم هایی است که دوست دارند مانتویی را با تم های بهاره انتخاب کنند. سبک بودن و جریان هوایی مناسب داخل کفش، آن را به گزینه مناسبی برای استفاده در فصول گرم تبدیل کرده است. مدل مانتو دخترانه با چهارخانه درشت اسپرت و قد کوتاه که مخصوص فصول بهار و پاییز است.

استفاده از رنگهای تیره برای فصول سرد سال و رنگهای روشن و خنک برای فصول گرم سال توصیه میشود. بنابراین قبل از خرید مانتو توجه نمودن به این نکات قطعا در انتخاب مدل مناسب به شما کمک خواهد کرد. اگر میانسال هستید از خرید مانتوهایی که در بالا گفته شد دوری کنید، می توانید از مانتوهای بلندی که روی آنها کار شده استفاده کنید. در صورتی که مانتویی مطابق سلیقه شما باشد و در آن احساس راحتی کنید، با پوشیدن آن مطمئنا احساس اعتماد به نفس بیشتری خواهید کرد.

از فاکتورهای مهم در انتخاب مانتو علاوه بر سلیقه شخصی، تناسب جنس و رنگ آن با فصل و موقعیت است. مانتوی جلو باز با رنگ قرمز و آستینهای کار شده که مخصوص فصل پاییز است. مدل مانتو ۹۹، پشمی و جلو باز که مخصوص فصل زمستان و هوای سرد است. تناسب جنس و رنگ مانتو با فصل باعث میشود که احساس راحتی و آسایش بیشتری داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید