فروشگاه بزرگ پوشاک امی عرضه کننده مستقیم پوشاک استوک اروپایی عرضه کننده پوشاک استوک

شاید منظور آنها حتی از این مهمانداران برده ها نیز بوده باشد. مدل مانتو در دهه ۶۰ شامل مانتوهایی بود که در این دوران تولید می شدند و بسیار گشاد و حتی فراتر از اورسایز بودند. در واقع شما باید به دنبال تولید کننده ای باشید که با تکنیک طراحی مانتو با توجه به فاکتور ها و معیارهای مختلف آشنایی داشته باشد.

پارچه های کودری پس از شستشو خیلی زیاد آب می رود ، همچنین این نوع پارچه که به پارچه های پنبه ای نیز معروفند ، بسیار خنک هستند. مانتو های مدل خفاشی و طرح کرپ از مدل های بعدی محسوب میشوند که آرام آرام و دهه 70 وارد بازار شدند و مورد استفاده قرار گرفتند.

مانتو های خفاشی در دهه 70 وارد بازار مانتو ایران شدند . افرادی که در مناطق ساحلی همچون استرالیا، ایتالیا، اسپانیا، کانادا و آرژانتین زندگی می کردند از کفش های قایقی در استایل های روزمره خود استفاده می کنند. این طراحان جدید بازار مد و فشن را دست خوش تغییرات فراوان کردند. این مانتو ها شبیه به شومیز های مردانه بودند و بسیار کوتاه تر از قبل بودند به طوری که پوشیدن این مدل مانتو های جدید نشانه ای از تجدد خواهی بود.

ساده بودن طرح کفش کالج علی الخصوص رنگ مشکی برای موقعیت های رسمی انتخاب بسیار مناسبی است. مانتو های مدل دهه 60 با وجود گشادی بیش از حد و استفاده از پارچه زیاد و چین دار در واقع جایگزینی برای چادر بودند و سعی در پوشاندن اندام زنان در آن دوره را داشتند.

در این دوره مانتو های کوتاه کم کم از مد افتادند و مانتوهای بلند همراه با چاک های بلند وارد بازار شدند. در ادامه با مجله ماهویتا در مورد تاریخچه مانتو در ایران همراه باشید. در دهه 80 که دور هم نیست ، مانتو تبدیل به پوشش هایی بسیار تنگ شدند. یک کفی محکم و در عین حال انعطاف پذیر که تعادل شما را بهینه میکند و میتوانید از تمام ماجراهایی که دوست دارید، لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید