فروشگاه بزرگ پوشاک امی عرضه کننده مستقیم پوشاک استوک اروپایی عرضه کننده پوشاک اروپایی

دقیقا مثل تی شرت ها، این پیراهن دارای یقه گرد میباشد و چندان جذب و چسبان نیست. همان طور که از نام این لباس مشخص است، این لباس هیچ آستین و بندیدندارد و لباس دقیقا بالای سینه قرار میگیرد. مدل لباس های بهاری معمولا از جنس نخی با مدل های آزاد و گشاد هستن.

همانطور که از نام این لباس مشخص است، جنس آن از جین می باشد و در طیف گسترده ای از طرح ها، با استین بلند یا بدون استین، جیب دار، بندی، دکمه خور یا بدون دکمه تولید میشود. قدمت این مدل لباس زنانه سنتی به قرن 17 و زمان فرمانروایی مانچو برمی گردد. صرفنظر از نوع ظاهری که دوست دارید، ما بهترین لباسها را به صورت آنلاین داریم. این لباس کلاسیک از زمان ادواردین، منشا مدرن پیدا کرده است.

شاید شما به دنبال یک رنگ زیبا برای پاییز یا حتی یک لباس سفید برای یک مهمانی یا ازدواج هستید، ما میتوانیم به شما در انتخاب لباس زیبا کمک کنیم. در مورد عنوان اسنیکرز که به کفش های تجاری داده شد باید بگوییم که این عنوان تجاری سال ها بعد از اینکه این کفش ها ساخته شد، بوجود آمد.

لباس پری دریایی از بالا تا میانه ران صاف است و سپس به دامنی پفی منتهی میشود (همچون دم یک پری دریایی) اگر اندام ساعت شنی و یا گلابی شکل دارید استفاده از این لباس را به شما توصیه میکنیم. این طرح اغلب با پارچه های لطیف، سبک و گلدار دوخته می شود و همین امر باعث می شود تا این لباس برای دورهمی های زنانه و یا مهمانی های عصرانه مناسب باشد.

دیدگاهتان را بنویسید