فروشگاه بزرگ پوشاک امی عرضه کننده مستقیم پوشاک استوک اروپایی عرضه انواع لباس اروپایی

یا به عنوان مثال دیگر اگر برای اولین بار قرار است فردی را ملاقات کنید، بهتر است لباسی انتخاب نمایید که رنگ آن مشکی و یا قرمز باشد. بعد از هر بار پوشیدن با دستمال نمدار خاک را از روی کفش پاک کنید. حتی با پوشیدن لباس آبی میتوانید این حس را به دیگران نیز انتقال نمایید. چرا که رنگ قرمز رنگ قاطعیت و شور و اشتیاق است و میتواند به راحتی دیگران را تحت تاثیر قرار دهد. از طرفی چون اولین برخورد تا مدتها در ذهن طرفین باقی خواهد ماند و رابطه طرفین را تحت تاثیر قرار خواهد، انتخاب لباس مناسب میتواند تضمین کننده ماندگاری روابط ایجاد شده باشد.

برای مثال اگر به یک مصاحبه شغلی دعوت شدید، باید لباسی بپوشید که نه تنها مناسب آن محیط باشد بلکه با تاثیری که بر روح و روان مصاحبه کننده میگذارد، نتیجه مصاحبه را به نفع شما تمام کند. حالا درست است که لباسها روح و روان ندارند. هر لباسی برای شست و شو و نگهداری دستورالعمل خاص خودش را دارد که با دستورالعمل شست و شو و نگهداری سایر لباسها متفاوت است.

وقتی عرض یا ارتفاع پنجه کفش کم باشد بیماری های زیادی مانند انگشت چکشی، میخچه و هالوکس والگوس را ایجاد میکند. شاید کودک شما سر رشته ای در مد و زیبایی شناسی نداشته باشد، اما انتخاب لباسی که او دوست دارد، استفاده همیشگی از آن را تضمین میکند. البته ذکر این نکته خالی از لطف نیست که احساسهای شما نسبت به خودتان نیز میتواند در انتخاب لباس مورد نظرتان موثر باشد.

چرا که رنگ آبی رنگ آرامش است و میتواند برانگیزاننده خلاقیت و استعداد شما باشد. چرا که شما نسبت به آن برند شناخت کافی پیدا کردهاید و میدانید که اجناس آن برند همواره مورد پسند شما بوده است. اگر میخواهید لباسی انتخاب کنید، بهتر است لباسی انتخاب کنید که قبلاً از همان برند لباسهایی خریداری کردهاید.

پس برای انتخاب و خرید لباس ابتدا به برندهایی که قبلاً از اجناس آن استفاده کردهاید، سر بزنید و بعد اگر نتوانستید لباس مورد نظر خود را پیدا کنید، سراغ برندهای دیگر بروید. درصورتی که رنگ شلوار و مانتو جلوباز همرنگ (ست شده) انتخاب شود، باعث میشود قدتان بلندتر به نظر بیاید. ست این مانتو با شلوار لی در تصویر مشاهده میشود. یا زمانی که ذوق هنری دارید و دوست دارید آن را به عرصه نمایش بگذارید، سعی میکنید رنگها را با یکدیگر ترکیب نمایید تا از طریق آن بتوانید ذوق و سلیقه هنری خود را به تصویر بکشید. یا زمانی که میخواهید خود را به عنوان فرد آرام و ریلکس نشان دهید، از لباسهایی با رنگهای پاستیلی همچون نعنایی، صورتی و اسطوخودوسی استفاده میکنید.

دیدگاهتان را بنویسید