قیمت و خرید کفش مردانه رسمی، اسپرت و نیمبوت مردانه

زنان عشایر بخصوص تازه عروسها ۳ تا ۱۰ عدد از این تومانها میپوشیدند و علت این امر سرمای منطقه محل زندگی آنها عنوان شده است. تومان در واقع یک دامن گشاد کش دار از زیر کوینگ است. “تومان” و بقول امروزیها دامن را از چند متر پارچه رنگین میدوختند و تمام دور قسمت پایین آنرا با نوار مشکی زینت میدادند.

در هنگام خرید لباس هایی همچون شلوار، دامن و پیراهن، آنها را از وسط تا بزنید، در صورتی که دو طرف لباس با هم متقارن نباشد بهتر است که از خرید جنس خودداری کنید. یکی از جاذبههای فرهنگی استان اردبیل لباس محلی است که مردمان این منطقه در زمان گذشته میپوشیدند.

نکته کلیدی مورد تأکید این پژوهشگر تهیه لباس به همت خود زنان است بطوریکه در گذشته بیشترین زحمت تهیه و دوخت لباس توسط خود زنان عشایر کشیده میشد. خوشبختانه امروزه استفاده از دانش طراحان مانتو و لباس به منظور افزایش تنوع طرح و رنگ، بیشتر از گذشته است. پارچه هایی با الیاف طبیعی منشا گیاهی یا منشا حیوانی دارند و می توان به انواع آن ها از جمله متقال،کرباس،کتان،مخمل،پشم ، ابریشم و…اشاره کرد. تار و پود، بافت پارچه را تشکیل می دهند و پارچه به دو دسته :پارچه هایی با الیاف طبیعی و پارچه هایی با الیاف مصنوعی تقسیم می شود.

جیب های خارجی که بر روی لباس دوخته می شوند و به جیب های خارجی معروفند. در جیب های خارجی به علت مشخص بودن جای دوخت دقت در دوخت جیب بسیار ضروری است. داشتن لبه های بسیار باریک یک نشانه آشکار بر بی کیفیت بودن لباس است. با اطمینان می توان گفت که یکی از ویژگی های لباس باکیفیت، متقارن بودن آن است.

دوام و ماندگاری یک پارچه برای خریدار یکی از فاکتورهایی می باشد که در صورت مشاهده آن با خیال راحت اقدام به خرید لباس می نماید. قیمت این محصول به مدل، جنس و شرکت سازنده آن بستگی دارد. ما به خود مفتخریم که کلیه اجناس ارائه شده در این فروشگاه با حداقل سود جهت رفاه حال مشتریان عزیز درنظر گرفته می شود تا لحظات خوشی را برایتان به یادگار بگذاریم. وقتی برای امتحان کردن کفش سرپا می ایستید باید در جلوی کفش و در جلوی بلندترین انگشت شما یک سانتیمتر فضای خالی وجود داشته باشد. همان طور که قبل تر گفته شد لباس های شب باید متناسب با فرم بدن و سایز انتخاب شوند.

دیدگاهتان را بنویسید