لالکا. پالنگ . بالیک .چمشاک

افرادی که در محیط کاری با برق سروکار دارند اولا که باید کفش ایمنی به پا داشته باشند و کفش کار آن ها میخ یا قسمت فلزی که بتواند رسانای برق شود را نباید داشته باشد. این قسمت روی پا را در وسط کفش می پوشاند. سلامتی خود را اولویت کارتان قرار دهید.

خوشبختانه امروزه تنوع کفش مردانه هم بالا رفته و همین امر سبب شده که افراد دغدغه انتخاب کفش مورد علاقه خود را کمتر داشته باشند و با خیال راحت کفش را مطابق با سلیقه خود انتخاب کنند. افرادی که مشکلی در پای خود داشته و بدنبال کفش طبی هستند باید بدانند که انواع مختلفی از کفش هایی که پسوند طبی هم دارند در بازار وجود دارند.

اگر کف پای صاف دارید ، باید به دنبال کفش هایی با این قسمت ان سفت باشید. شناخت قسمت های مختلف کفش ممکن است به شما کمک کند تا تعیین کنید کدام نوع کفش برای پا مناسب است. از فروشگاهی خریداری کنید که دارای انواع سبک و قیمت باشد. اسنیکرز ها از جمله انواع مدل های کفش راحتی است که همه باید از آن داشته باشند.

کفش ایمنی ساق بلند از جمله کفش های پرکاربردی است که ایمنی و امنیت کار را خصوصا برای انجام عملیاتهای حفاری به بهترین شکل ممکن سازماندهی میکند. اسنو بوت یا همان چکمه های برفی با عایق بوده سنگین تر و ضخیم تر از چکمه های بارانی طراحی شده اند و پائین پا را گرم نگه میدارند، اغلب بالای مچ و یا تا زیر زانو هستند. این صندل­ها دارای بندی در پشت کفش هستند تا در حین راه رفتن پا اذیت نشود. این کفش های سیاه و سفید از انواع مدل های کفش مد دهه 1950 بوده اند. در دهه 1940 بسیار محبوب بودند و مرلین مونرو و بتی پیج از طرفداران این مدل بودند.

ماشین آلات مورد استفاده برای تولید این کفشها را در سال 1869 چارلز گودیر جونیور پسر چارلز گودیر ساخت. پاشنه عمیق که با هر قدم برداشتن شما، ثبات را تقویت میکند. کفشهای طبی صرفا برای افرادی که مشکلات پا دارند نیست بلکه میتوانند برای هر فردی که احساس میکند به آنها احتیاج دارد مناسب باشد.

دیدگاهتان را بنویسید