لالکا. پالنگ . بالیک .چمشاک

همچنین، میتوانید از فروشگاههایی که در شهر یا کشور شما نیستند، کفش مورد علاقهتان را براساس قیمت، رنگ، اندازه، مارک، نوع و لوازم اضافی انتخاب و خریداری نمایید. مثلاً کتاب چاپی و صوتی و الکترونیک، لوازم تحریر، اسباببازی، عروسک، کاردستی، ماکت؟ هنگام خرید اینترنتی، میتوانید کل معامله را در خانه انجام دهید و محصول را درب خانه تحویل بگیرید.

هنگام پیاده روی، حرکت و تماس پا با زمین از پاشنه به سمت پنجه است، کفشی که کفه آن انعطاف پذیری زیادی دارد، انتخاب نمایید. اگر فرد در کفش کار احساس راحتی نداشته باشد از پوشیدن کفش ایمنی دست می کشد و یا آن را با اجبار به پا می کند که در طولانی مدت می تواند تاثیرات منفی به همراه داشته باشد.

راهکاری که در کفش های ایمنی اندیشیده شده این است که در سر پنجه کفش فولاد به کار رفته باشد. محیط کاری که کف آن اصطکاک نداشته باشد اگر با کفش ایمنی وارد این محیط شوید لیز می خورید. مطمئن شوید پنجه کفشتان به اندازه پنجه پایتان بوده و تنگ نباشد.

هالند این روز ها از شرایط آرمانی به دور است و با مشکل مصدومیت دست و پنجه نرم می کند. اگر برای تان پیش آمده که گرفتگی های ستون فقرات دارید، پشت کمرتان می گیرد و سر درد دارید می تواند همگی علائم ناشی از استفاده از کفش کار نامناسب و نا ایمن باشد. بیماری های مختلفی در پا وجود دارند و مشکلات ناشی از بعضی را میتوان با استفاده از کفش مناسب برطرف کرد.

دیدگاهتان را بنویسید