لالکا. پالنگ . بالیک .چمشاک

بسیاری از کفش های پاشنه بلند پنجه های باریک هم دارند و این وضعیت شرایط را برای پنجه و انگشتان پا بدتر میکند. این رنگ نیز در بسیاری موارد قابلیت ست شدن زیادی دارد و به استایلهای متنوعی میآید. بعد از کفش مشکی، رنگ قهوهای در بالاترین رده رنگی خرید انواع کفش مردانه قرار دارد.

دلیل این امر صرفا رقابت تنگاتنگی است که میان فروشگاهها جهت کسب رضایت مشتری در سراسر دنیا وجود دارد، نه پایین بودن کیفیت. یکی از بزرگترین چالشها هنگام خرید آنلاین کفش این است که خریدار درک دقیقی از کیفیت کفش ندارد. بعد از آزمایش اندازه، کیفیت و راحتی برند جدید، در صورتی که از برند تجاری جدید راضی بودید، میتوانید آن برند تجاری را در لیست خرید همیشگی خود قرار دهید. وزن بدن در داخل چنین کفشی بصورت متناسب برروی تمام سطح کف آن توزیع شده و پا در چنین کفی احساس راحتی میکند.

همچنین بعد از اتمام راه رفتن و درآوردن کفش ها باید چند دقیقه عضلات پشت ساق و تاندون آشیل را در هر دو پا کشش بدهیم. نگهداری از کفش چرم کار ساده ای است، اگر چند نکته را رعایت کنید در این صورت یک بار هزینه میکنید و چندسال از کفش استفاده میکنید.

امروزه کفش های رویه چرمی با کف لاستیکی نیز مرسوم شده اند اما استفاده از این کفش ها سلیقه ای است . مطمئن شوید که کفش هایتان محکم به پاهایتان چسبیده است ؛ صندلهایی با بند قابل تنظیم و کفش های بند دار بهترین انتخاب هستند . برای خرید یک کفش مناسب ، مطمئن شوید که سایز پایتان تغییر نکرده باشد زیرا به مرور زمان یکی از پاها بزرگ تر یا کوچک تر از پای دیگر می شود. مورد دیگر که باعث محبوبیت خرید آنلاین کفش میشود، نحوه حمل و نقل محصولات است. پوشیدن کفش تنگ در دراز مدت باعث شرایطی در پا میشود که به آن پای ورزشکاران (Athlete’s foot) میگویند.

نرخ تورم تولیدکننده در پاییز امسال ۱۰ درصد بود که نسبت به نرخ ۱۱.۷ درصدی تابستان کاهش داشته و امید است که این روند کاهشی ادامه پیدا کند. کفش تنگ این امر را تسریع میکند. با این کار میتوان با عوض کردن کفی اندازه و حجم کفش را کم و زیاد کرد تا وقتی پا ورم کرد بتوان جا برای آن باز کرد و یا کفی ساده را با کفی های درمانی جایگزین کرد.

دیدگاهتان را بنویسید