لباس شب چیست؟

اما اگر شما فردی لاغر اندام هستید، بهتر است در هنگام انتخاب لباس، آن لباسهایی را انتخاب نمایید که دارای طرحهای افقی هستند. اگر شما فردی خاص پوش هستید بهتر است این نوع را انتخاب و خریداری کنید. این نیازِ به ظاهر سادهی انسان به صنعتی در حال رشد تبدیل شد که در آن طراحی به اندازهی کارآمدی مهم بود. بنابراین حتی اگر لباسی را انتخاب کردید که دارای ویژگیهای مورد علاقهتان بود و زمان پرو متوجه شدید اندازه بدنتان نیست از خرید آن صرفه نظر میکنید.

دامنهای بلند و راسته باعث میشوند پایین تنه شما عریضتر به نظر برسد. چرا که همه ما میدانیم، لباسی که اندازهمان نباشد و به اصطلاح در تنمان زار بزند، نه تنها باعث زیبایی و جذابیت ما نمیشود بلکه باعث میشود پولمان را نیز هدر بدهیم. چرا که دوخت لباس تاثیر بسیاری در سبک انتخابی شما خواهد گذاشت. لباس های روشن مانند سفید این افراد را بی روح نشان خواهد داد.

مانتوهای گلدوزی شده بلند و مشکی که این مدل نیز یک مدل مانتو جدید و مخصوص مهمانیها و مجالس رسمی است. لباس کاری به سختی به تن می رود موجب کلافگی شما خواهد شد و این کلافگی موجب می شود لباس کار را در بلند مدت به تن نکنید. شالها و روسریهایی که به سمت پایین آویزان شدهاند، باعث میشوند شما بلند قدتر به نظر برسید. چرا که طرحهای عمودی باعث میشوند شما کشیدهتر و بلندتر به نظر برسید.

طرحهای افقی باعث میشوند شما عریضتر و چاقتر به نظر برسید. اگر شما فرد چاقی هستید و میخواهید لاغرتر به نظر برسید، در هنگام انتخاب لباس باید، آن لباسهایی را انتخاب کنید که دارای طرح عمودی هستند. برعکس میتوانند از مانتو با خط های افقی بهره بگیرند تا کمی چاق تر به نظر برسند.

دیدگاهتان را بنویسید