مانتو، شلوار و کفشِت اینجوری سِت کن؛ استایل هایی خاص و چشمگیر واسه سال نو

پارچه های کودری پس از شستشو خیلی زیاد آب می رود ، همچنین این نوع پارچه که به پارچه های پنبه ای نیز معروفند ، بسیار خنک هستند. این سبک برای افراد ریزنقش و تپل گزینه خوبیه. این مدل مانتو مناسب برای میهمانی ها و مراسم خاص است. با آنکه تمرکز اصلی این شرکت روی تولید لباسهای مخصوص دوچرخه سواران است. می توان آن را در باشگاه، پارک، محل کار و منزل هم پوشید.تیشرت ورزشی از لباس های ورزشی مردانه مخصوص پیاده روی می باشد .

شلوارک ورزشی یکی از پوشاک مخصوص است که بسیار خنک و مناسب استفاده. اولین برندی که در حوزه پوشاک ورزشی به ذهن مردم خطور میکند، به طور معمول برند نایکی است. زیرا نایکی دارای محصولات کامل برای ورزشکاران تمام رشته ها از اول سر تا آخر پا است. آن چیزی در مورد محصولات ورزشی نایکی قابل توجه است، قابل تنفس بودن مواد اولیه و دوام آنها است. اگر با لگینگ احساس راحتی نمیکنید میتوانید روی آن شلوارک بپوشید.

همانطور که گفتیم وقتی به مانتو به شکل پوشش نگاه کنیم می بینیم که به علت سادگی در دوخت و پوشیدن آن به راحتی می توان آن را به قرن ها قبل از میلاد مسیح نسبت داد. لگینگ یا لگ، شلواری نازک و چسبان است که بدن را به بهتزین شکل ممکن گرم نگه میدارد و مانع تکان خوردن نمیشود. به طوری که درهوای سرد، فرد را گرم نگه دارد و در دمای بالا، به خنک شدن او کمک کند. تورم نقطه به نقطه نیز تغییرات شاخص تورم را نسبت به مدت مشابه سال قبل مقایسه میکند.

اگر به دنبال مانتویی برای فصلهای خنک سال هستید مخمل گزینهی بسیار خوبی است و انواع مانتو بافت را هم میتوانید در فصول پاییز و زمستان در بازار پیدا کنید. ما در این مطلب از سری مطالب ساتیشو قصد داریم نمونه های شیک مدل مانتو جدید 1401 در رنگ ها و طرح های مختلف از جمله رنگ سال را برای شما خانم ها و دختران شیک پوش ایرانی ارائه کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید