مانتو، شلوار و کفشِت اینجوری سِت کن؛ استایل هایی خاص و چشمگیر واسه سال نو

خرید لباس دخترانه یکی از لذتبخشترین کارها است که با رعایت برخی نکات برای فرزندتان نیز دلپذیر میشود. مانتویی با کمربند ظریف بپوشید که باعث ایجاد کمی پف روی دامنش شود. بهعلاوه استخوان پای کودکان بسیار نرم است و پوشیدن کفش نامناسب میتواند شکل استخوان را تغییر داده و باعث ایجاد انحنا در استخوانهای پا شود.

بهعلاوه تزییناتی نیز برای زیباتر شدن پیراهن دخترانه، بر روی آن قرار دارد. بهعلاوه تی شرت آستین کوتاه دخترانه باید بهخوبی عرق را به خود جذب کند. حال برای خانم های کمی قد کوتاه و تپل هم که حتما باید انتخاب مانتو شما بلندباشد، پارچه ی گلدار و نقش های شلوغ نداشته باشد. مسلما یک خانم قد بلند و لاغر یا یک خانم کوتاه قد و کمی چاق یا خانمی که بازوهای نسبتا بزرگی دارد نمیتوانند از یک مدل و از یک سایز مانتو استفاده کنند. این نوع از لباسهای دخترانه قد بلندی دارند. به طور مثال در کارخانه ها مواد غذایی از کفش ایمنی سفید رنگ استفاده می شود تا آسیبی به پای فرد وارد نشود و هم چنین بهداشت نیز رعایت شود.

اما دقت کنید که تا حد امکان لکههای عرق بر روی آن باقی نماند. پیراهن، سارافون و تونیک دخترانه معمولا انتخابهایی هستند که بیشتر مادران برای شرکت دادن دختران خود در مجالس مهمانی و عروسی انتخاب میکنند. اندازه کفش باید یک سانتیمتر از مقدار اندازهگیری شده بیشتر باشد تا کودک شما احساس راحتی کند. خرید کفش مناسب برای کودکان از زمانی اهمیت پیدا میکند که کودک شما توانایی راه رفتن داشته باشد. استفاده از کفش های کریپر از یک رقص آغاز شد که الهام گرفته از آهنگی بود از گروهی به نام پسران تدی که عاشق پوشیدن لباسهای فانتزی بودند.

اگر انتخاب یک کفش مناسب برای شما دشوار است این بخش از دنیای مد نمناک را از دست ندهید و با دقت بیشتری نسبت به انتخاب کفش مناسب اقدام نمایید. انتخاب یک کفش اداری مردانه از اهمیت بالایی برخوردار است، چرا که شما باید مدت زمان نسبتا زیادی را در حال استفاده از این کفش باشید، بنابراین یک انتخاب درست در این موضوع باعث راحتی شما میشود.

ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که برای رفتن به یک مهمانی، عروسی و یا شرکت در یک دورهمی دوستانه در کافه، دچار سردرگمی برای انتخاب مدل مانتو شوید. سارافونهای دخترانه دارای آستینهای حلقهای بوده و معمولا در پشت آنها یک زیپ برای راحتی در پوشیدن لباس وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید