مانتو، شلوار و کفشِت اینجوری سِت کن؛ استایل هایی خاص و چشمگیر واسه سال نو

مدل مانتو تابستانی با رنگ روشن و قد بلند باعث میشود در تابستان احساس راحتی بیشتری داشته باشید. مدل مانتو جدید، باکلاس و مجلسی با رنگ روشن که مخصوص مجالس و مهمانیهای لاکچری است. مدلهای مانتو کوتاه، همیشه مورد پسند دختران جوان است. این مدل در چهارخانههای ریز و درشت در بازار موجود است و هیچ وقت از مد نمیفتد. مدل مانتویی که به تازگی وارد دنیای فشن و مد شده و توانسته تاکنون طرفداران زیادی را به خود جذب کند، مانتوی گلدار است.

افراد دارای رنگ پوست معمولی بهتر است مانتو خود را هماهنگ با رنگ چشمشان انتخاب کنند. مانتو چهارخانه، جلوباز، لاکچری و بسیار خوشدوخت که یک مدل مانتو ۹۹ و جدید است. مانتوهای با طرح سنتی که یک مدل مانتو دخترانه پرطرفدار است. پس مدل مانتو اداری و سایز آن باید طوری انتخاب شود که برای پوشیدن آن راحت باشید.

با توجه به ضخامت آن، برای دوخت مانتو های تابستانی از آن استفاده می کنند. مانتوهای اداری، فرمی رسمی از مانتو هستند که توسط خانمهای شاغل و پرسنل شرکتها و ادارهها استفاده میشوند. مانتوهای کتی مجلسی در مجالس و مهمانیها پوشیده میشوند. مانتوهای کتی اسپرت شیک و زیبا نیز با انواع لباسها از جمله شومیز ست میشوند. سارافونی که در زیر این مدل مانتوها مورد استفاده قرار می گیرد را نیز می توان جنس حریر ساده و یا پارچه های گیپور البته با رنگی متفاوت، در نظر گرفت. مانتو جدید، مدل پانچو با رنگ تیره و دارای طراحی در بخش­های آستین، یقه و لبههای پایینی مانتو که برای موقعیتهای رسمی نیز مناسب است.

در مانتوهای جلو بسته و مخصوص مهمانی، معمولا در قسمت آستین و لبههای پایین مانتو، از طرحهای مختلف استفاده میشود. اما مانتوهایی که طرحهای نسبتا متوسط دارند و زیاد کوچک و زیاد بزرگ نیستند بسیار مناسب هستند. این مدل مانتو را تقریبا در هر مکانی میتوان پوشید و از طرحهای بسیاری در آن استفاده کرد. همچنین بعد از اتمام راه رفتن و درآوردن کفش ها باید چند دقیقه عضلات پشت ساق و تاندون آشیل را در هر دو پا کشش بدهیم.

دیدگاهتان را بنویسید