“مانتو سوییت زنانه 1401 ”

اکثر ما اسم پارچه ی گیپور را با لباس های مجلسی می شناسیم، اما امروزه این پارچه ی پرطرفدار و البته گران در دوخت مانتوها نیز مورد استفاده قرار می گیرند. در گذشته، هر سال مدل خاصی از مانتو وارد بازار میشد و افراد از بین مدلهای محدودی، مجبور به انتخاب بودند؛ اما امروزه مدلهایی که وارد بازار میشوند، فوقالعاده متنوع هستند. پوشش غالب بانوان کشور ما در بیرون از منزل، مانتو است به همین دلیل تنوع مدل مانتو دخترانه و زنانه در بازار بسیار زیاد است.

مانتوهای کتی نیز یک مدل مانتو دخترانه است که بهصورت مانتوهای کتی مجلسی و اسپرت در بازار وجود دارند. به عبارت دیگر امکان استفاده از این مانتو در چندین مجلس و مهمانی وجود دارد. البته این ساده بودن به معنای سادگی در نوع پارچه آن نیست. برای بانوان نیز چه در فصول سرد سال و چه در فصول گرم خرید مانتو یکی از روتینترین خریدها است که البته حساسیت زیادی نیز بر روی زیبایی آن دارند.

استفاده از رنگهای تیره برای فصول سرد سال و رنگهای روشن و خنک برای فصول گرم سال توصیه میشود. پوشیدن مانتوهای کمر­دار و بند­دار برای بانوانی که شکمهای برجسته و بزرگ دارند، مناسب نیست. در محیطهای دانشگاهی پوشیدن مانتوهایی با طرح و رنگهای ساده، تناسب بیشتری با محیط دارد. در صورتی که مانتویی مطابق سلیقه شما باشد و در آن احساس راحتی کنید، با پوشیدن آن مطمئنا احساس اعتماد به نفس بیشتری خواهید کرد.

تناسب جنس و رنگ مانتو با فصل باعث میشود که احساس راحتی و آسایش بیشتری داشته باشید. تنوع طرح، رنگ و مدل در مانتوهای کوتاه بسیار زیاد است. مدل مانتو جدید، بسیار شیک با رنگ روشن، آستین گشاد و کار شده که مخصوص مجالس و مهمانیها است. از این حیث باید همواره با توجه به شغل ایمنی لازم در حین کار را رعایت کرد. کفش ایمنی ساق بلند از جمله کفش های پرکاربردی است که ایمنی و امنیت کار را خصوصا برای انجام عملیاتهای حفاری به بهترین شکل ممکن سازماندهی میکند.

یکی از مهم ترین خریدهایی که در این روزها انجام می شود مانتوهای نوروز است. ماهویتا در این مقاله کوتاه سعی می کند تا شما را بیش از پیش با دنیای مد و فشن در حوزه مدل های جدید مانتو آشنا کند. مانتو های پشمی که برای فصل زمستان مناسبند بسیار گرم هستند. ست لباس دامادی، اکسسوری هایی که استفاده می کند از جمله: کراوات، پاپیون، دکمه های سرآستین همگی از جمله عوامل اثرگذار در انتخاب رنگ کفش دامادی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید