مانتو – فروشگاه لباس مکس بکس

این مدل کفشها مدت زمان طولانی در پا هستند و به همین دلیل باید راحت و سبک باشند. به همین دلیل در دانشگاه های اروپایی رنگ لباس فارغ التحصیلی مشکی است. اگر چه که هیچ رنگی به شیک و خاص بودن مشکی نیست اما استفاده مداوم از رنگ تیره به طور ناخودآگاه و به مرور بر روحیه ما اثر منفی می گذارد و عاملی بر افسردگی است. کسانی که ترجیح می دهند لباس مشکی بپوشند بلند همت و هدفمند اما حساس هستند.

لازم به ذکر است که نمی توان در این فروشگاه ها به آسانی خرید مانتو مجلسی شیک انجام داد. این اصول حتی در ترتیب پوشیدن نیز ورود کرده و برای آنها تعیین تکلیف میکند. به این ترتیب یک هارمونی بسیار خاص و چشم نواز رو شکل میدهید و زیبایی استایل شما چشم هر بینندهای را به خود جذب میکند. این ها ویژگی هایی هستند که مردم از کسانی که لباس قهوه ای می پوشند دریافت می کنند. طراحی آن به گونه ای است که هم در موقعیت های راحت و صمیمی و هم نیمه رسمی پوشیده می شود. مانتو دخترانه گرم، گزینه مناسب برای روزهایی است که هوا خیلی هم سرد نیست و پوشیدن بارانی و پالتو ضرورتی ندارد.

اصول لایه لایه لباس پوشیدن خیلی مهم است. نکات بسیار مهمی در انتخاب مانتو وجود دارد که مهم ترین آن فرم اندام و قدتان است. به همین خاطر در سال های اول لوگوی آن را به شکل یک دوچرخه طراحی کردند که درون یک قاب رکاب می­زد. انتخاب لباسهای بدون طرح و ساده به شما این اجازه را میدهد تا در زمان کوتاهتری آماده شوید.

این نوع استایل مونوکروم شما را جذابتر از همیشه به دیگران معرفی میکند. با توجه به مدل مانتو، نوع دوخت، پارچه، یقه، طرح پارچه، کاربرد، رنگ و غیره آن متفاوت است. اگر به ورزش شدید، سرگرمی یا نوع خاصی از فعالیت میپردازید. اگر جزء افراد کوتاه قد به حساب میایید و یا اینکه میخواهید لاغرتر از همیشه به نظر برسید؛ معمولا توصیه میشود که از سه لایه لباس بیشتر استفاده نکنید.

یا زمانی که میخواهید خود را به عنوان فرد آرام و ریلکس نشان دهید، از لباسهایی با رنگهای پاستیلی همچون نعنایی، صورتی و اسطوخودوسی استفاده میکنید. به همین دلیل، بهتر است شما با انواع پارچه های مناسب برای دوخت مانتو آشنا باشید تا این توانایی را داشته باشید که در شرایط مختلف مانتوی مناسب انتخاب کنید. در این تصویر مانتو سنتی جلو باز و خنک، مخصوص بهار و تابستان مشاهده میشود.

دیدگاهتان را بنویسید